ОНОВЛЕНО 02.04.2021   
 
 
   

Міненко Віктор Миколайович

 Виконуючий обов’язки директора 

Освіта - повна вища, магістр, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, менеджмент, керівник підприємства, установи, організації, 2019р., Глухівський національний педагогічний університет, 2017р., професійна освіта. Кваліфікація: «інженер-викладач практичного навчання». Глухівський політехнікум сільського господарства ім. С.А.Ковпака, 1992р. Кваліфікація: «Електрифікація сільського господарства». Спеціальність: «технік-електрик». Педагогічний стаж - 24 роки.

Нагороди та почесні звання:

Грамота ОУОіН, 2012; Похвальна грамота голови ОДА, 2014.

 
   Мірошніченко Володимир Михайлович
 
   Заступник директора з навчально-виховної роботи.
   Освіта - повна вища, закінчив "Сумський філіал Харківського 
   сільськогосподарського інституту ім. В.В.Докучаєва" за спеціальністю
   "Агрономія" в 1989  році.
   Свою трудову діяльність розпочав  01.09.1981 року на посаді водія в
   смт Недригайлів.
   22.10.1982 по 06.11.1984 року проходив службу в лавах Радянської
   армії.
   З 3.12.1984 по 29.12.1984 року працював машиністом автокрана 
   АК-75В №62-46 м.Суми.
   З 01.09.1985 по 31.12.1989 року студент СФ ХСХІ м.Суми
   З 01.02.1990 по 08.05.1997 року управляючий 1-го відділення радгоспу 
   "Недригайлівський".
   З 15.09.1997 року розпочав свою трудову діяльність в стінах ВПУ № 41, майстром виробничого 
   навчання.
   З 01.09.2011 року заступник директора з НВР.
   Загальній стаж роботи 30 років.
   Нагороди та почесні звання:
   Подяка управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, 2012р. За версією газети "Голос Посулля"  визнаний переможцем конкурсу "Людина Року 2018".
 
 
   Іванова Ніна Іванівна
   Методист
   Освіта - повна вища, закінчила "Сумський державний педагогічний 
   інститут імені А.С.Макаренка" за спеціальністю "Вчитель математики".
   Трудову діяльність розпочала 15.08.1980 року вчителем математики в
   с. Шевченково, Синельниківського р-ну, Дніпропетровської обл.
  З 31.08.1984 по 29.08.1986 року вихователь СПТУ № 41.
   З 29.08.1986 по 01.05.2004 року викладач математики та фізики
   З 01.05.2004 року працює методистом.
   Загальній стаж роботи 39 років.
   Нагороди та почесні звання:
   Грамота управління освіти і науки Сумської обласної державної
   адміністрації, 2008 рік.
   Грамота  управління освіти і науки Сумської обласної державної
   адміністрації, 2011 рік.
   Подяка  управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, 2012 рік.