Інформація

про роботу військово-патріотичного центру ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»

9 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття центру військово-патріотичного виховання на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

В церемонії відкриття взяли участь керівництво області, району, представники об’єднаних територіальних громад району, директори професійно-технічних навчальних закладів області, директори шкіл, представники громадських організацій, учні. Відкриття центру є важливим кроком щодо посилення напрямку з військово-патріотичного виховання та предмету «Захист Вітчизни».

В ході відкриття центру присутні відвідали по-сучасному обладнаний пневматичний і лазерний тир, капітально відремонтований, оснащений технологічним обладнанням кабінет з предмету «Захист Вітчизни», спортивний майданчик зі смугою перешкод.

 

 

 

22 жовтня 2018 року в стінах нашого навчального закладу проведено спартакіаду серед допризовної молоді району. Мета змагань залучити якомога більшу кількість учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом за для зміцнення здоров'я, популяризувати різні види спорту, виявити сильнішу команду району серед допризовної молоді якою і стала команда нашого навчального закладу.
Серед заходів, що проводилися до Дня Захисника Вітчизни в ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» цікаво і змістовно проведено змагання по стрільбі з пневматичної та лазерної зброї серед учнів  та педагогічних працівників училища. Учні показали майстер–клас по складанню автомата, педагоги закріпили свої навички зі стрільби.

 


У листопаді  2018 року відбувся міжрайонний семінар для вчителів предмету "Захист Вітчизни" за темою "Українська мілітарна культура" на базі новоствореного центру військово-патріотичного виховання в ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», в якому взяли участь викладачі предмету «Захист Вітчизни» з Недригайлівського, Лебединського, Конотопського, Л-Долинського районів. В ході семінару для учасників були проведені практичні заняття та тактичні ігри з надання домедичної допомоги, поводження зі зброєю, екіпіровки військовослужбовців, снайпінгу, лазертагу, пейнтболу. Присутній на семінарі А.Свирид презентував для учасників діяльність громадської організації «Серця кіборгів», яку він очолює та

 

 

 

В травні 2019 року згідно укладених договорів про співпрацю в рамках проведення навчально-польових зборів  учні шкіл Липово-Долинського району (Семенівської, Беєвської, Берестівської, Саївської ЗОШ) на базі  центру  військово–патріотичного виховання  ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» проведено стрільби з пневматичної гвинтівки, стрільби у лазерному тирі. Учні здали нормативи проходження смуги перешкод, метання гранати, розбирання і складання АКМ. Медична сестра училища провела заняття з домедичної підготовки на тему: «Проведення серцево-легеневої реанімації» з використанням манекена. Гравці футбольної команди» Олімпік-Недригайлів» провели змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, розбирання і складання АКМ. Всі  проведені заходи пройшли під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Остапчука О.В.