Голова учнівського самоврядування – Груздьов Максим Олександрович, учень 34 групи ІІI курсу ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», 2000 року народження. Навчається за професією – «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».

  Постійне доручення радник центру дисципліни і порядку.

  Середній бал у навчанні – 8,8.

  Його улюблені предмети: алгебра, геометрія, біологія, хімія, фізична культура.

  Приймє активну участь у громадській і суспільно-корисній роботі групи та навчального закладу. Активний учасник спортивних змагань: Олімпійський урок, спортивне свято «Козацькому роду нема переводу». Грає в теніс, футбол, волейбол і баскетбол. Займається в гуртку з волейболу на базі навчального закладу та гуртку з танців в БДЮТ, секції з дзюдо в ДЮСШ. Неодноразово був призером спортивних змагань із різних видів спорту, обласного та районного рівнів. Отримував Губернаторську степендію за участь та зайняті призові місця у Всеукраїнських змаганнях з ДЗЮДО та є багаторазовим переможцем танцювальних конкурсів.

  Має багато друзів, володію лідерськими та організаторськими здібностями.

  Староста 34 групи. Має зразкову поведінку.

  Доброзичливий, працелюбний, має власну точку зору та активно відстоює її, користується повагою і авторитетом серед ровесників.

  Студентське самоврядування бере активну участь в організації та проведенні всіх заходів в навчальному закладі. Студенти приймають участь у районних та обласних заходах. 

 

Події в ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» 2017-2018 н.р.

 

ВЕРЕСЕНЬ

 1. Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.
 2. Проведена загальноучилищна лінійка по вшануванню пам’яті загиблих в зоні АТО колишніх випускників училища Шовтути Олександра та Грибеника Сергія.
 3. Взяли участь у відзначенні річниці пам’яті з дня загибелі жителів Недригайлівщини, які проходили військову службу в Антитерористичній операціїна на сході України. Відбулася виставка квітів в парку слави смт. Недригайлів.
 4. Для учнів навчального закладу проведений вечір відпочинку-дискотека з метою організації дозвілля учнів в позаурочний час.
 5. Проведена загальноучилищна виховна година представниками червого хреста на тему: «Шкідливі звички, їх вплив на життя та долю людини».
 6.  В навчальному закладі проведено виставку–конкурс квітів присвячену 74-тій річниці визволення Недригайлівщини від німецько-фашистських загарбників в Другій світовій війні.
 7.  Проведений Олімпійський урок на районному культурно-спортивному комплексі «Колос» в смт. Недригайлів за участі всіх навчальних груп училища присвячений Дню фізичного виховання і спорту.
 8.  В рамках відзначення тижня фізичної культури і спорту відбувся товариський матч між командами збірної учнів Недригайлівського ВПУ та командою ветеранів Сумського футболу.
 9. Проведений волейбольний турнір до дня Працівника Освіти серед команд груп училища.
 10. Проведена загальноучилищна година по вшануванню загиблих в «Бабиному Яру»
 11. Проведена концертна програма з нагоди святкування дня Працівника Освіти.