Головна » 2019 » Апрель » 11

Команда ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» - переможець обласного етапу Всеукраїнських змагань «Козацька наснага»
Перемігши в зональних змаганнях, які проходили на базі Недригайлівського ВПУ 04.04.2019 року, наша команда отримала можливість взяти участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Козацька наснага».
В зональних змаганнях суперниками нашої команди стали команди Роменського ВПУ, Синівського ПАЛ, Глинського ПАЛ. Учні виявляли сильнішого у восьми видах змагань (перетягування канату, армспорт, підтягування, поштовх гирі, підніми козака, боротьба на пасках, естафета, метання довбні).
В шести з восьми видів сильнішою була команда Недригайлівського ВПУ і лише в підтягуванні та боротьбі на пасках стала другою.
Загальнокомандне друге місце посіла команда Синівського Пал, третє – Глинський ПАЛ, четверте – Роменське ВПУ.
09.04.2019 року на базі спорткомплексу Сумського педагогічного державного університету відбувся фінальний обласний етап Всеукраїнських змагань «Козацька наснага», участь в якому прийняли Сумське ВПУ БД, Сумський ЦПТО та ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».
В напруженій боротьбі з перевагою у два очка перемогу отримали наші учні.
Склад команди: Шолох Іван (капітан), Гриценко Юрій, Ломонос Руслан, Гордієнко Владислав, Бровді Максим, Коваленко Олександр, Фесенко Вячеслав, Москаленко Максим, Спичак Іван

Новина на Facebook

Переглядів: 86 | Додав: Admin | Дата: 11.04.2019 | Коментарі (0)