Головна » 2021 » Март » 01

1 березня відбулася зустріч учнів ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» з співробітниками Недригайлівського підрозділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області  Шамотою В.М. та Торчицьким В.Ю.

Рятувальники провели профілактичну  бесіду  із здобувачами освіти щодо дотримання правил пожежної безпеки, а саме: причини і наслідки загоряння, правила поведінки у задимленому приміщенні та евакуація з нього. Звернули увагу присутніх на правила безпечної експлуатації електроприладів у побуті, а також ознайомили учнів з алгоритмом дій при  експлуатації вогнегасника.

Представники  Державної служби України з надзвичайних ситуацій підкреслили, що причиною пожеж може бути навмисний підпал або паління. Нагадали  підліткам про те, що існують юридичні закони, за якими передбачається не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність за навмисний підпал чи неправдиве повідомлення про пожежу чи замінування приміщення. Учні  дізналися про те, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та куди потрібно звертатися у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Переглядів: 14 | Додав: Admin | Дата: 01.03.2021 | Коментарі (0)