Головна » 2021 » Март » 04

3 березня майстер виробничого навчання Науман Микола Юрійович з групою № 18 (професія «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій А1, А2) провів відкритий урок виробничого навчання за темою «Техніка обслуговування кривошипно-шатунного механізму».

Під час уроку здобувачі освіти ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» навчились дотримуватись технологічного процесу, сформували навики, уміння при проведенні технічного обслуговування кривошипно-шатунного механізму, розвинули самостійність та вміння знаходити вихід з проблемної ситуації. Метою уроку стало досягти своєї  цілі завдяки використанню майстром виробничого навчання інноваційних технологій на уроках виробничого навчання.

 

 

Переглядів: 13 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2021 | Коментарі (0)

Професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С» на сьогодні надзвичайно затребувана як в Україні так і за кордоном, адже її професійно вивчені представники потрібні всюди: в промисловості, в сільському господарстві, на будівництві.

Саме таку професію і обрав собі учень ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» Владислав Мірошніченко. На запитання: «Чому обрав саме наш заклад?», він відповів: «Обрав, щоб досконало навчитися професії, яка в подальшому знадобиться в житті».

Владислав  навчається на третьому курсі. Користується великою повагою серед викладачів, товаришів, одногрупників. Як зазначила методист Ніна Іванова: «Це учень, в якого є бажання вчитися і йти до своєї мети». Владислав є чемпіоном серед учасників олімпіад. У цьому навчальному  році брав участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.  На його рахунку  III місце з англійської мови, II місце з спеціальних дисциплін за напрямом «Оброблення металу» з професії «Електрогазозварник». Влад - учасник конкурсів професійної майстерності, які проводяться серед здобувачів освіти Сумської області. У жовтні 2020 року у конкурсі  професійної майстерності з професії «Електрогазозварник» показав високі знання з професійно-теоретичної підготовки. В рейтинговій таблиці навчальних досягнень учнів закладу освіти за підсумками I семестру 2020-2021 навчального року  Владислав посідає 4 місце. 

Здібний учень, на першому місті у якого успішність, завжди виконує доручення свого майстра виробничого навчання та викладачів. Про своїх наставників він говорить: «Вони вчать нас своєї майстерності, якщо нам щось не зрозуміло, вони це відчувають і прагнуть розібратися і пояснювати до тих пір, поки ми не опануємо нові знання та навички».  Коли в училищі було запроваджено дистанційне навчання, він активно підтримував зв'язок з викладачами, добросовісно виконував завдання та надсилав відповіді.

Після закінчення нашого закладу освіти хоче здобувати вищу освіту за обраним напрямом. А взагалі мрія хлопця - стати програмістом та створювати свої програми. Тож побажаємо йому легкої дороги до досягнення омріяної мети.

 

Переглядів: 15 | Додав: Admin | Дата: 04.03.2021 | Коментарі (0)