Головна » Архив новостей

Під такою назвою в бібліотеці ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» пройшла година спілкування між групами юнаків і дівчат, присвячена Дню святого Валентина, Дню закоханих, яке відзначається 14 лютого.

         За легендою День закоханих бере свій початок з далекої давнини, відтоді, коли люди тільки почали будувати Рим.

         В День закоханих не можна не говорити про любов і кохання, які наповнюють наше життя від самого народження. Це любов матері до дитини, жінки до чоловіка, дітей до батьків, юнака до дівчини, чи навпаки. Кохання – одвічна тема поезії, сенс національного людського життя.

         Любити – означає жити серцем. Любити – значить діяти. Любов – це теорема, яку треба доводити все своє життя.

Кохання – то найкраще почуття.

Воно не має меж, воно безкрає!

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

         Ведучі свята Кузнєцова Вікторія та Фурик Тамара розповіли історію виникнення свята, про те, як святкують це свято у Франції, Англії, Америці, Японії.

         В цей святковий день учні училища обмінювалися Валентинками з побажаннями любові, натхнення, ніжності, чистоти почуттів.

         Також на святі звучали вірші про ніжні почуття любові та кохання. Вірші читали учні І курсу: Лаврик Тетяна, Бойко Анна, Махова Аліна,Рисована Ірина.

          У фойє училища був проведений конкурс на кращу Валентинку між групами навчального закладу. Для мешканців гуртожитку, вихователі Несвєтова Г.І. та Ясир Н.А. провели вечір відпочинку під назвою «У чарах кохання».

         Валентинів день – це день освідчення в коханні. В цей неповторний і жаданий день,День святого Валентина, бажаємо вам усім чистих рос, пречистої думки, краси і вроди.

         Любов – тема вічна. Вона не вмирає, не розвіюється. Вона живе звуком скрипки, словом, подихом вітру. Тож кохайте і будьте коханими, освідчуйтеся один одному. І не лише 14 лютого. А цілий рік, ціле життя. Бо любов надихає нас. Дає сили. Робить красивими, молодими і щасливими.

         Хай у ваших серцях буде завжди багато тепла, доброти і любові.

Віддавайте свою любов коханим і ви отримаєте у відповідь бажані почуття. Творіть добро з любов'ю в серці. І ви знайдете в цьому своє щастя.

 

Переглядів: 350 | Додав: Admin | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» недарма вважають осередком спортивного життя селища та району. Спортом охоплені не лише його учні, а й випускники, викладачі. Нещодавно відбулася подія, яка підтвердила цей статус навчального закладу. Цією подією стали відкриті командні змагання з настільного тенісу на призи профспілкового комітету. В змаганнях взяли участь команда ветеранів ВПУ, викладачів ВПУ, збірна ВПУ та команда випускників навчального закладу. До участі в змаганнях долучилися і традиційні суперники: команда учнів ДЮСШ та команда викладачів ДЮСШ, а також команда Пенсійного фонду. У напруженій боротьбі перемогу виборола команда випускників ВПУ у складі Шевченка Дмитра, Козлова Вадима, Закритого Володимира, яка й була нагороджена призами профспілкового комітету. Для інших учасників змагань призом став дух боротьби, позитивні емоції і особлива дружня атмосфера, яка є незмінним супутником таких змагань.

 

15 лютого пострадянський простір відзначав болючу і щемливу дату – чергову річницю виведення радянських військ з Афганістану. З метою вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів у цій безглуздій війні та воїнів АТО, які зараз боронять нашу землю, в рамках військово-патріотичного виховання та пропаганди здорового способу життя в навчальному закладі були проведені змагання з допризовної підготовки. В цьому конкурсі взяли участь команди груп юнаків І, ІІ і ІІІ курсів. Програма конкурсу передбачали такі етапи: «Доставка боєприпасів», «Метання гранати Ф-1 на дальність», «Підтягування на перекладині», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Ривок гирі 16 кг», «Комплексна силова вправа» і «Комплексна вправа на спритність».

Змагання проходили яскраво і напружено, але все ж переможці були визначені. У конкурсі «Доставка боєприпасів» кращою стала команда 24 групи з результатом 4 хв. 15 сек.; у конкурсі на метання гранати кращою стала команда 31 групи з результатом 169 м. (загальний результат групи), а в індивідуальному заліку – учень 31 групи Дериземля Артем (47 м.); у конкурсі «Підтягування на перекладині» кращий результат у загальному заліку показала команда 11 групи (39 разів), а в індивідуальному – учень 31 групи Савченко Віктор (25 разів); в стрільбі з пневматичної гвинтівки кращим став учень 21 групи Яременко Олександр; в конкурсі «Ривок гирі» перемогла команда 31 групи (217 разів), в індивідуальному заліку – учень 31 групи Токаренко Олександр (130 разів). У силовій естафеті кращою стала команда 24 групи, у комплексній вправі на спритність перемогу здобула команда групи  34. В цілому ж після всіх етапів змагань почесний п’єдестал виглядав так: І місце – команда 31 групи, ІІ місце – команда 34 групи з мінімальним відривом в 1 бал, ІІІ місце – команда 21 групи. Команда-переможець та кращі спортсмени в індивідуальному заліку були нагороджені грамотами та подарунками від учнівського профкому.

Минулого тижня команда ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» в рамках ХХІХ комплексної обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ взяла участь у фінальних змаганнях з баскетболу серед юнаків, які відбувалися в м. Конотоп. У нелегкій боротьбі за перемогу наша команда змогла вибороти І місце в цих змаганнях. Гравці команди нагороджені грамотами і медалями. Тож вітаємо з перемогою наших спортсменів: Таранченка Антона, Прохненка Євгенія, Таранченка Владислава, Тимченка Ігоря, Циганія Миколу, Курила Владислава, Химченка Юрія. Бажаємо їм міцного здоров’я, особистого щастя і нових спортивних досягнень!

 

Переглядів: 188 | Додав: Admin | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

         На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2014 року №1199 «Про затвердження переліку професійно-технічних навчальних закладів для стажування майстрів виробничого навчання, педагогів професійного навчання та викладачів спеціальних предметів ПТНЗ дирекція ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» повідомляє, що стажування майстрів в/н, педагогів професійного навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки ПТНЗ за професіями «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» планується провести з 23 по 27 лютого 2015 року.

За довідками звертатись за тел.. (05455) – 5-26-06; 5-23-02. 

Переглядів: 259 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2015 | Коментарі (0)

Мить, що застигла у часі

Отримувати подарунки приємно завжди. А отримувати яскраві подарунки приємніше вдвічі. 
Цими днями до ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» завітав його випускник, відомий у Недригайлові фотохудожник Фесенко Олександр Миколайович, і запропонував подарувати училищу свої фотороботи. З творчістю цієї людини навчальний заклад знайомиться вже не вперше, тому керівництво училища одразу погодилося на цю пропозицію. Тепер фойє навчального закладу прикрашає яскрава фотовиставка з зображенням природи рідного краю.
Переважним мотивом фоторобіт Олександра Миколайовича є моменти живої природи. Незважаючи на простоту і, здавалось би, буденність цієї теми, фотографування живої природи є чи на найважчим у роботі фотографа. Адже ці кадри здебільшого не можуть бути постановочними. Це мить, якої через секунду вже може не бути. Птахи та інші тварини, як правило, не люблять позувати фотографу, а йому треба вибрати вдалий ракурс, зорієнтуватися з освітленням, встигнути за долі секунди натиснути потрібну кнопку. Фотографія, гідна рамки і назви «фоторобота» може бути одна серед десятків і навіть сотень відзнятих кадрів, а щоб зробити вдалий кадр, треба витратити немало часу і зусиль, адже рідко випадковий знімок може стати шедевром. Свого часу мені трапився нарис «Ціна однієї фотографії» про зйомки тварин у гірській місцевості, і я впевнилася, що це дійсно нелегка праця, сповнена не тільки радості успіху, а й розчарувань та небезпек. Тому фотовиставка Фесенка О. М. – це результат не лише його захоплення фотографією, а й наполегливої праці заради донесення до кожного з них тих чарівних митей, які оточують нас щодня, і яких ми не помічаємо у суєті своєї повсякденності. Його роботи настільки яскраві, що, здається, ти дивишся не на фотознімок, а заглядаєш у віконце в дивосвіт. 
Фотографія – це мить, яка застигла в часі, яка мимоволі повертає нас до того періоду, в який вона була зроблена, викликає спогади, емоції, переживання. Тому ми щиро вдячні Олександру Миколайовичу за те, що він подарував нам не лише свої роботи, він подарував нам чарівливі миті спілкування з живою природою. Також приємно те, що з його творчістю може познайомитися широке коло осіб, і хтось із них, можливо, також  захопиться фотографією.
                        

Переглядів: 238 | Додав: Admin | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)

На передодні святкових  днів  новорічне свято завітало і до ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».

Цього року керівники гуртків відступили від звичних новорічних традицій і провели новорічний концерт на мотив відомої повісті Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом» з жартами на злободенні теми сьогодення.

Додавала новорічного настрою і казково оформлена сцена, і досконалий музичний супровід. Все це органічно супроводжувало події вистави.

Глядачі з захопленням спостерігали за надзвичайно яскравими образами головних героїв: Оксаною (Павленко Ліза), Вакулою (Мартинко Володимир), Чортом (у виконанні Миколаєнка Артема),Солохою (Тевікова Інна). Органічно доповнили чарівну казку на сцені куми, дяк, дівчата і навіть імператриця.

Несподівано для багатьох на сцені розкрився Бойко Владислав, без якого свято не було б таким веселим та яскравим. Адже він зіграв  лякливого грішного дяка,кума  і російську царицю.

Події на сцені не були б повними без двох подруг Ковалихи і Трандачихи  у виконанні Каплі Т. Д. та Осінньої А. М., які ніяк не могли втримати язика за зубами і безбожно перебріхували новини на селі.

Всі ці персонажі в поєднанні з жартами та акторським мистецтвом юних виконавців,викликали щирий сміх глядачів.

Захоплюючий сюжет на сцені був доповнений художніми номерами.

Яскраво сяяла новорічна ялинка, зі сцени лунали щирі побажання всій Україні і кожному українцю миру, здоров'я, щастя, любові , а нашим юним артистам -  подякувати за свято і побажати наполегливості, віри в себе, нових зустрічей з глядачами .

Переглядів: 302 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 125 126 »