Головна » Архив новостей
      В бібліотеці училища відбулася зустріч учнів училища з краєзнавцем Скляренком Віктором Мусійовичем та заступником голови районної ради Сердюком Юрієм Анатолійовичем. На цій зустрічі була презентована і подарована для бібліотеки училища книга «Вільшанська книга пам’яті». Учні декламували вірші та співали пісні присвячені військовій тематиці.
Переглядів: 187 | Додав: Admin | Дата: 06.03.2012

       На переродні Дня Захисника Вітчизни 22 лютого 2012 року в м. Суми відбулися фінальні змагання по баскетболу між юнацькими командами професійно – технічних навчальних закладів.
       Наші  хлопці, на чолі з тренером команди Нємцевим Сергієм Анатолієвичем, показали хорошу командну гру, в напруженій боротьбі здобули звання чемпіонів Сумської області серед учнів ПТНЗ 2011 – 2012 навчальному році.
На фото: команда Недригайлівського ВПУ.
І ряд з ліва на право: Нємцев Сергій Анатолієвич, Данченко Євген, Химченко Юрій, Гордієнко Роман, Стовбир Тарас.
ІІ ряд з ліва на право: Нізвецький Валентин, Дворник Павло, Безкоровайний Роман, Рижков Євген.
                        Керівник фізичного виховання   Коваль О.С.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 161 | Додав: Admin | Дата: 05.03.2012

     23 лютого 2012 року  в державному професійно – технічному навчальному закладі  «Недригайлівське вище професійне училище» під керівництвом викладача предмету    Захисту Вітчизни Остапчука Олександра Вікторовича були проведені змагання  з  військово – спортивної підготовки, присвячені Дню Захисника  Вітчизни.
Учні змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки,  підтягуванні на перекладені, піднімали гирю, виконували комплексно – силову естафету.
Переможцями стала команда групи № 24, в складі Ситника Костянтина, Кліщенка Владистава.
Змагання пройшли за  підтримки учнівського профкому.
                                     Голова учнівського профкому  А. Захарченко  
Переглядів: 166 | Додав: Admin | Дата: 05.03.2012

      В навчальному закладі відбулася зустріч з воїном - афганцем полковником Папєй Б.І.. Він поділився спогадими про воєнні будні розповів про героїзм і мужність радянських солдат і побажав учням мирного небата достойного життя.
 
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 155 | Додав: Admin | Дата: 23.02.2012

      8-9.02.12 в навчальному закладі проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ в області за професією "Продавець продовольчих товарів". В конкурсі приймало участь 12 учасниць, які представляли свої навчальні заклади. Перемогу здобула учениця Роменського ВПУ  Хомякова Галина. Друге місце з відривом в 0.3 бала посіла учениця Недригайлівського ВПУ Махова Світлана. Третє місце посіла представниця Сумського центру харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу Тимченко Ольга.
Переглядів: 312 | Додав: Admin | Дата: 10.02.2012

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 103 104 »