Головна » Архив новостей
         В навчальному закладі проводяться заходи до дня Українського тижня права. 

10.12.12 В актовому залі навчального закладу проведена загальна виховна година з учнями училища оперуповноваженим КМСД Клименком В.М. та інспектором кримінально - виконавчої служби Мельник В.П. "Профілактика правопорушень".

Класними керівниками в групах проводяться бесіди на тему "Права дитини".

Викладачем правознавства Остапчуком О.В. проведена вікторина "Чи знаєш ти закон" між командами учнів І та ІІ курсів. Перемогу здобула команда учнів І курсу.

Переглядів: 159 | Додав: Admin | Дата: 13.12.2012

          В спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівського ВПУ» відбулися фінальні обласні змагання з волейболу серед команд дівчат XXVII комплексної обласної спартакіади учнів ПТНЗ. За участю команд м. Конотоп, с. Глинськ, с. Синівка, с. Реутинці, смт Недригайлів. Перможцями змагань стала команда ДПТНЗ "Недригайлівського ВПУ".

Переглядів: 400 | Додав: Admin | Дата: 11.12.2012

         6 грудня 2012 року в училищі було проведено спортивне свято «Козацькому роду - нема переводу». В спортивному святі прийняли участь всі навчальні групи. Команди груп дівчат і юнаків брали участь у конкурсі спортивних газет, емблем, художньої самодіяльності та параду команд. Юнаки змагались у силовому конкурсі, комбінованій естафеті, перетягуванні канату, попаданні м'яча в корзину. Переможцем в підніманні гир став учень групи № 34 - Ситник Костянтин, а найбільшу кількість підтягувань виконав учень групи № 32 - Васильченко Руслан. В комбінованій естафеті здобула перемогу команда групи № 32, а в перетягуванні канату група № 31. Серед команд юнаків І місце здобула команда групи № 32, а II місце - команда групи №31.

          Дівчата брали участь в комбінованій та туристичній естафетах, попаданні м'яча в корзину, естафеті «Біг за лідером». Переможцем в комбінованій естафеті стала група № 25, а в естафеті «Біг за лідером» перемогу здобула учениця Недригайлівської ЗОШ Черенкова Яна. Серед спортивних газет найкращими визнані газети групи № 35, № 34.1 місце серед груп дівчат здобула команда групи № 25, а II місце - команда групи № 15.

Переглядів: 651 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2012

            В передостанній день осені в нашому навчальному закладі відбувся виховний захід "Осінній бал" та була проведена конкурсно-розважальна програма "Молоді, веселі, винахідливі", в якій взяли участь практично всі навчальні групи училища. було представлено 4 команди: команда І курсу, ІІ курсу, ІІІ курсу та учнів 18 групи. Учасники змагалися в таких конкурсах: "Візитна картка", "Презентація рідного краю", "Інсценізація пісні", "Розминка", "Показ мод", "Конкурс капітанів", "Танцювальний конкурс".

          Всі учасники виклалися на повну і подарували глядачам фейерверк іскрометного гумору та позитивних емоцій. В напруженій боротьбі І місце виборола команда ІІІ курсу, ІІ - команда 18 групи, ІІІ - команда ІІ курсу, і ІV  - наймолодші учасники, команда І курсу.

          Крім того, був проведений конкурс стінгазет на екологічну тематику, в якому перше місце виборола 34 група, друге - 32 група і третє - 14 група.

Всі конкурси, як перлинками, були пересипані чудовими піснями у виконанні Віти Хомайко, Петра Шалати, Влада Кузьменка, Віктора Маргелова, Світлани Юрченко, Антоніни Дяченко, Яни Циганій та Марини Гладкової. Порадував своїм співом і вокальний ансамбль училища.

Переглядів: 180 | Додав: Admin | Дата: 30.11.2012

         Нещодавно на базі нашого навчального закладу були проведені: "Обласні змагання з настільного тенісу XXVII комплексної спартакіади учнів ПТНЗ" серед юнаків. Збірна команда ДПТНЗ "Недригайлівського ВПУ" в складі Закритий Володимир, Арістархов Сергій та Миколаєнко Артем виборола перше командне місце. В особистому заліку змагань І місце - Закритий В., ІІ місце - Арістархов С., ІІІ місце - Миколаєнко А.

         На передодні цих змагань, а саме 14 листопада, збірна команда дівчат з настільного тенісу ДПТНЗ "Недригайлівського ВПУ" стала чемпіоном області в м. Конотоп, також здобувши перше загальнокомандне місце.

Переглядів: 175 | Додав: Admin | Дата: 25.11.2012

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 107 108 »