Головна » Архив новостей
      13 березня 2012 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище» пройшла нарада-семінар, участь в якій узяли інспектори із кадрових питань з усіх закладів професійно-технічної освіти Сумської області.
Ефективне функціонування професійно-технічного навчального закладу передбачає здійснення кадрової політики шляхом створення сприятливих умов для формування дієздатного колективу, розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, підвищення його кваліфікаційного рівня та професійного самовдосконалення.
   У рамках наради-семінару було розглянуто актуальні на сьогодні питання у сфері діяльності кадрових служб закладів профтехосвіти.
На загальних аспектах роботи працівників кадрових служб, таких як Закон України "Про захист персональних даних», умови та порядок обробки персональних даних, наголосила Василенко 0. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області.
   Чхайло О.М., начальник відділу координації діяльності ВНЗ та закладів ПТО управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, зосередила увагу присутніх на основних напрямках роботи секретарів приймальних комісій.
Про переведення педагогічних працівників на контрактну форму строкового трудового договору доповіла Кривохижа О. В., провідний спеціаліст-юрист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області
Про правила внутрішнього трудового розпорядку, штатний розпис в навчальних закладах, вимоги до них, оформлення розповіла Бєлік О.В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії закладів ПТО управління освіти і науки Сумської ОДА
Крім того, у ході семінару учасники познайомилися з системою роботи із кадрами у ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», заслухавши Осіннього О.С., директора вище зазначеного навчального закладу, та Н.І.Мельник, інспектора відділу кадрів даного навчального закладу.
   Семінар з кадрових питань відвідали 33 представники кадрових служб із закладів профтехосвіти області.
Переглядів: 226 | Додав: Admin | Дата: 14.03.2012

      В бібліотеці училища відбулася зустріч учнів училища з краєзнавцем Скляренком Віктором Мусійовичем та заступником голови районної ради Сердюком Юрієм Анатолійовичем. На цій зустрічі була презентована і подарована для бібліотеки училища книга «Вільшанська книга пам’яті». Учні декламували вірші та співали пісні присвячені військовій тематиці.
Переглядів: 193 | Додав: Admin | Дата: 06.03.2012

       На переродні Дня Захисника Вітчизни 22 лютого 2012 року в м. Суми відбулися фінальні змагання по баскетболу між юнацькими командами професійно – технічних навчальних закладів.
       Наші  хлопці, на чолі з тренером команди Нємцевим Сергієм Анатолієвичем, показали хорошу командну гру, в напруженій боротьбі здобули звання чемпіонів Сумської області серед учнів ПТНЗ 2011 – 2012 навчальному році.
На фото: команда Недригайлівського ВПУ.
І ряд з ліва на право: Нємцев Сергій Анатолієвич, Данченко Євген, Химченко Юрій, Гордієнко Роман, Стовбир Тарас.
ІІ ряд з ліва на право: Нізвецький Валентин, Дворник Павло, Безкоровайний Роман, Рижков Євген.
                        Керівник фізичного виховання   Коваль О.С.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 166 | Додав: Admin | Дата: 05.03.2012

     23 лютого 2012 року  в державному професійно – технічному навчальному закладі  «Недригайлівське вище професійне училище» під керівництвом викладача предмету    Захисту Вітчизни Остапчука Олександра Вікторовича були проведені змагання  з  військово – спортивної підготовки, присвячені Дню Захисника  Вітчизни.
Учні змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки,  підтягуванні на перекладені, піднімали гирю, виконували комплексно – силову естафету.
Переможцями стала команда групи № 24, в складі Ситника Костянтина, Кліщенка Владистава.
Змагання пройшли за  підтримки учнівського профкому.
                                     Голова учнівського профкому  А. Захарченко  
Переглядів: 172 | Додав: Admin | Дата: 05.03.2012

      В навчальному закладі відбулася зустріч з воїном - афганцем полковником Папєй Б.І.. Він поділився спогадими про воєнні будні розповів про героїзм і мужність радянських солдат і побажав учням мирного небата достойного життя.
 
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 160 | Додав: Admin | Дата: 23.02.2012

« 1 2 ... 99 100 101 102 103 104 105 »