Головна » Архив новостей
      19.12.12 на базі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" були проведені XXVI облісні змагання з волейболу серед дівчат учнів ПТНЗ. В змаганнях брали участь збірні команди ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ", Синівський аграрний ліцей, Конотопський аграрний ліцей, Глинське ПТУ.        
Переможцями обласних змагань з волейболу стала збірна команда Недригайлівського ВПУ.
22.12.12 пройшли змагання серед юнаків в яких перше місце здобула команда "Недригайлівського ВПУ".
Переглядів: 233 | Додав: Admin | Дата: 20.12.2011

I. Мета спортивного свята:
Активне залучення учнів до спортивного життя училища, до занять з фізичного виховання.
II. Термін та місце проведення свята:
Змагання відбудуться 8 грудня 2011 року в приміщенні спортивної зали училища.
III. Учасники змагань:
В змаганнях приймають участь по 10 учнів від кожної групи. За команду мають право виступати тільки учні своєї групи, та учні того ж курсу, не задіяні в своїх групах.
IV. Правила змагань:
Всі конкурси проводяться по олімпійській системі. Змагання складаються з двох частин.
І частина
1. Конкурс спортивних газет
"Козацькому роду - нема переводу".
В газеті повинно бути відображене спортивне життя групи. Гумор та сатира на тематику фізичної культури та спорту.
2. Конкурс емблема
Від групи готується одна емблема розміром 20 х 20 см. Вільної форми. Повинна відображатися назва команди та професії з якої готується група.
3. Форма та парад команд
Оцінюватиметься вигляд команди, проходження під час параду та поведінка під час проведення спортивного свята.
4. Номер художньої самодіяльності
Пісня, танець, гумореска... бажано на спортивну тематику. Журі має право оцінити спортивну спрямованість художнього номеру додатковим балом.
II частина
Спортивні змагання Дівчата
1. Біг за лідером.
Від кожної команди по одній учасниці. Стартують всі одночасно, знаходячись на одній відстані від одної. Вибуває по черзі з забігу ті кого наздоганяють і доторкаються. Переможцем залишається одна учасниця.
2. Естафета з попаданням м'яча в корзину.
Приймають участь усі 10 учасників команди. Почергово виконують ведіння баскетбольного м'яча з попаданням його в корзину. Дається 2 спроби.
3. Комбінована естафета.
Приймає участь вся команда. Першу половину дистанції учасниця пробігає в мішку, переносяться 2 м'яча через перешкоди передаються слідкуючій учасниці команди. Слідуюча учасниця виконує все те у зворотному напрямку. Переможець той, чиї учасниці пройшли як найшвидше пройдуть етапи кожна.
4. Конкурс (волейбол у парах)
Приймає участь 2 учасниці команди. Завдання, як найдовше утримувати м'яч, передаючи його одна одній.
5. Естафета (човниковий біг з м'ячами)
Приймає участь вся команда. Учасники переносять по черзі 2 м'ячі.
6. Естафета (туристична).
Приймає участь вся команда 10 чоловік. Першим етапом виконується проходження тунелю. Другим подолання перешкоди в вигляді перекладини. Вся команда виконує почергово.
Юнаки
1. Біг за лідером з обов'язковим попаданням м'яча в корзину.
По одному учаснику від команди приймає участь у конкурсі. Кожен виконує Обов'язкове попадання м'яча в корзину і наздоганяє суперника. Наздогнати і "вибити" або доторкнутися можливо лише в штрафному майданчику.
2. Комбінована естафета.
Приймає участь вся команда (10 чол.). Естафета виконується попарно. Першу половину дистанції двоє учасників пересуваються один на руках, другий, утримуючи його за ноги "тачка". Міняються місцями через перекид. Другу половину переносять один одного на спині, руки позаду в замок, міняючись місцями на середині дистанції.
3. Конкурс (волейбол у парах)
Приймає участь 2 учасниці команди. Завдання, як найдовше утримувати м'яч, передаючи його один одному з поворотом на 360°.
4. Силовий конкурс.
Приймають участь три учасники: перший виконує підтягування, другий піднімає штангу (ЗО кг), третій виконує присідання на одній нозі. Результат - сума піднімань, підтягувань та присідань.
5. Естафета (човниковий біг з м'ячами)
Приймає участь вся команда. Учасники переносять по черзі 3 м'ячі.
6. Перетягування канату.
Приймає участь вся команда. По правилам змагань.
І курс - 10 чол.; II курс - 9 чол.; III курс, 18 група - 9 чол.
V. Підведення підсумків, нагородження переможців.
Переможців буде визначати журі по сумі (найбільшій) набраних балів, призначених за місця. За 1 м - 6 балів, 2м - 5 балів, Зм - 4 бали і т.д.
Конкурси І частини свята оцінюватимуться по 4-х бальній системі.
Переможці будуть нагороджені:
- за перемоги в особистих видах грамотою й цінним подарунком;
- за призові (1 та 2 місце) команди грамотою;
- за перші місця команди грамотою дирекції та солодким призом,
- грамотами та сувенірами відділу в справах молоді та спорту Недригайлівської РДА, цінними подарунками Недригайлівської селищної ради.
Переглядів: 888 | Додав: Admin | Дата: 13.12.2011

      5 грудня в бібліотеці училища під керівництвом бібліотекаря навчального закладу відбулася тематична виховна година «Цікавий світ рідної мови», в якій прийняли участь учні 15 групи. В рамках проведення цього заходу учні розширили свій кругозір, познайомившись з цікавинками рідної мови.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 200 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2011

      1 грудня, в День боротьби зі СНІДом, до училища завітали представники РЦСССДМ та районної поліклініки з профілактичною бесідою про СНІД, його наслідки, шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини та способи попередження захворювання цією недугою. 
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 233 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2011

      30 листопада адміністрація ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» взяла участь у черговому етапі регіональної естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти освіти Сумщини», відвідавши ДПТНЗ «Конотопський аграрний ліцей». В ході цього заходу представники нашого училища оглянули матеріальну базу господарів, обмінялися педагогічним досвідом, були присутні на відкритих уроках з професій «Тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва» і «Кухар», а також зміцнили дружні і професійні зв’язки між навчальними закладами.
Переглядів: 177 | Додав: Admin | Дата: 07.12.2011

« 1 2 ... 101 102 103 104 105 »