Головна » Архив новостей

        В ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» приділяється значна увага національно-патріотичному вихованню учнів, яке формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва та героїки визвольного руху.
  Нещодавно учні навчального закладу за ініціативи вчителя історії  Фурманової Т.Ф. в рамках заходів, що проводились в училищі до 69 –річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників відвідали пам’ятний знак героїчним дівчатам - підпільницям та пам’ятний знак на місці розстрілу земляків в районі Торкмишівки
     Учням цікаво було слухати розповідь свого вчителя про те, що в районному центрі протягом усього періоду окупації діяла створена ще в серпні 1941 року підпільна група, що складалася з молодих дівчат. Ядро цієї, так званої групи №36, складали Анна Капура, Ольга Сидоренко, Зіна Логінова та Вікторія Рідкошиєнко, які були ровесниками учнів, що прийшли на екскурсію до пам’ятного знака. Молоді патріоти вели антифашистську агітацію серед населення Недригайлова й Засулля, де знаходився їх підпільний штаб, розповсюджували скинуті радянськими літаками та надруковані власноруч листівки. Буквально за кілька годин до звільнення Недригайлова у вересні 1943 року мужні підпільниці були схоплені ворогами та прийняли мученицьку смерть від рук фашистів.
     Нагадує  про події воєнних років та захисників Вітчизни  пам’ятний знак на місці розстрілу  земляків у районі Торкмишівки, де учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих та почерпнули для себе немало нової інформації про доленосні події того часу.

Переглядів: 173 | Додав: Admin | Дата: 08.11.2013 | Коментарі (0)

    Усім нам добре відомо, що настільний теніс – це захоплююча гра, море емоцій та незабутніх вражень, чудовий спосіб тримати здоров'я в тонусі. Саме тому в трудовому колективі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» склалася добра традиція на початку листопада по закінченню трудового тижня проводити товариські зустрічі з настільного тенісу між командою викладачів та командою майстрів виробничого навчання.

    Такі змагання є дуже важливі і цікаві. Адже, окрім змістовного проведення дозвілля та залучення до здорового способу життя, викладачі та майстри своїм прикладом популяризують спорт серед учнів навчального закладу  та виховують впевненість у власних можливостях.

        Цього разу з мінімальним відривом 7: 6 перемогла команда викладачів.


Переглядів: 185 | Додав: Admin | Дата: 05.11.2013 | Коментарі (0)

Традиційні змагання з волейболу.
    Багато років поспіль ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» має власну,  особливу і досить сильну школу волейболу.
    Нещодавно з метою популяризації спорту, здорового способу життя,   розвитку спортивно-масової та оздоровчої роботи відбувся традиційний загальноучилищний волейбольний турнір серед команд 1-Ш курсів та команди викладачів і майстрів виробничого навчання закладу, присвячений Дню автомобіліста.
    У півфінальній зустрічі зіграла збірна команда учнів Ш курсу проти збірної команди 1-П курсу та збірна викладачів і майстрів виробничого навчання «35+» (в складі команди ті, кому за 35 років) та молодіжна команда викладачів і майстрів виробничого навчання.
     З турніру запам'яталися яскраві та напружені моменти боротьби. 
     Команди були досить підготовленими, показали добру гру та спортивне завзяття. В це вклали свій хист тренер з волейболу М.М.Маслак та керівник фізичного виховання ДПТНЗ Коваль О.С.
    У фіналі зустрілися збірна викладачів і майстрів виробничого навчання «35+» та збірна учнів Ш курсу. Перемогу здобули учні Ш курсу, що дає впевненість у тому, що традиції волейболу в училищі продовжуватимуться, адже росте гідна зміна.
    Всі переможці змагань відзначені грошовими винагородами, які профінансували профспілкові  комітети училища.
    Такі змагання між учнями та викладачами сприяють зміцненню морально-психологічного мікроклімату в колективі.


Переглядів: 172 | Додав: Admin | Дата: 29.10.2013

Учні-переможці І етапу Всеукраїнських учнівських
олімпіад з базових дисциплін
в 2013 - 2014 н. р. ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»

1.Українська мова та література - Дегтяр Ніна, (викладач Лебедєва О.Л.)
2. Математика - Тимченко Віталій (14 група),   (викладач Панасейко С.О)
3. Фізика - Тимченко Віталій   (14 група),            (викладач Іванова Н.І.)
4.Інформатика - Богославський Сергій(11 група), (викладач  Мікулінцев І.Д.)
5. Іноземна мова - Богославський Сергій(11 група), (викладач  Рубаник С.А.)
6. Історія - Васильченко Віталія (35 група),           (викладач Фурманова Т.Ф.)
7. Правознавство - Шевченко Віталій (41 група),   (викладач Остапчук О.В.)
8. Біологія - Коваленко Олександра (25 група),     (викладач Майборода Л.М.)

Переглядів: 149 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2013

     24 жовтня 2013 року команда училища взяла участь у фінальних змаганнях з міні-футболу за програмою   XXYII обласної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році. (П група), де зайняла 1 місце. В поєдинку з командою Краснопілля наша команда перемогла з рахунком 1:10, а з командою Конотопського району (Вировка) з рахунком 1:7. За результатами гри наші вихованці (керівник фізичного виховання Коваль О.С) отримали грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту і перехідний кубок.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 158 | Додав: Admin | Дата: 25.10.2013

« 1 2 ... 102 103 104 105 106 ... 117 118 »