Головна » Архив новостей
      Вшановуючи пам'ять жертв Голодомору 1932-1933рр. учні училища відвідали пам'ятний знак жертвам Голодомору в с.Кулішівка  та меморіальний комплекс в с.Хоружівка. Учні відвідали місцевий храм де поставили свічки в пам'ять померлим від голоду. Про трагічні сторінки Голодомору в нашому краї ознайомила дітей вчель історії Фураманова Т.Ф..
      26 листопада 2011 року біля каплички в центрі Недригайлова відбулася Всеукраїнська акція «Запали свічку» по вшануванню загиблих у роки Голодомору. В цій акції взяли участь і працівники та учні училища.
      28 листопада 2011 року біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору 1932-1933 рр.», який знаходиться на території навчального закладу, відбувся мітинг-реквієм до чергової річниці страшних подій того часу. Завдяки великій пошуковій роботі, проведеній викладачем історії Фурмановою Т. Ф. та учнями училища, цей захід відкрив багатьом учням училища правду про Голодомор та масштаби всенародної катастрофи.
Переглядів: 194 | Додав: Admin | Дата: 24.11.2011

      17 листопада в ДПТНЗ "Недригайлівське вище професійне училище" була проведена регіональна естафета педагогічних інновацій "Нові горизонти освіти "Сумщини"". Для обміну досвідом до нашого училища прибула делегація Путивльського ПАЛ . Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою ДПТНЗ "Недригайлівське вище професійне училище". Крім того було проведено засідання за круглим столом по обміну досвідом, по впровадженню інноваційних технологій.
      Підсумки роботи підвів директор училища О.С. Осінній.
29 листопада делегація  ДПТНЗ "Недригайлівське вище професійне училище" передасть естафету ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей".
Переглядів: 217 | Додав: Admin | Дата: 23.11.2011

      27 жовтня 2011 року в навчальному закладі був проведений Осінній бал. Згідно розробленого положення про проведення Осіннього балу в училищі була проведена виставка газет «Осінній етюд». Всі навчальні групи взяли активну участь у цих заходах, крім групи 11, 16, 18, 19. Перше місце у конкурсі на кращу газету зайняла група 22, друге - 24 група, третє - 21 група. Крім того, на вечорі відпочинку була проведена конкурсно - розважальна програма в якій брали участь команди дівчат груп 15, 25, 35. Найкращою командою була визначена група № 15. Друге місце посіла команда групи 25. Третє місце зайняла команда 35 групи.
Переглядів: 243 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2011

      29 вересня в ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» був проведений захід під назвою «Бабин Яр – ми пам’ятаємо», присвячений 70-річчю трагедії Бабиного Яру.
В ході заходу учням училища було продемонстровано уривок кінохроніки про початок Великої Вітчизняної війни.
      Учні училища підготували матеріал про страхіття війни і, зокрема, про одну з найбільших трагедій не лише України, а й всього світу – Бабин Яр. В цьому яру в серці України було розстріляно десятки тисяч людей, в основному євреїв, циган, українців. Найбільш масові розстріли тривали 5 днів, починаючи з 29 вересня 1941. Але й після звуки пострілів ще роками розносилися над величезною братською могилою.
      Крім того, в ході заходу учні училища розповіли слухачам про «матч смерті» між фашистськими солдатами та радянськими футболістами, які згодом були розстріляні. Незважаючи на поставлені умови і фактично вже вирішену свою долю наші футболісти перемогли німецьку команду і увічнили цю гру. На честь цієї смертельної гри Олександр Градський свого часу виконав пісню «Как молоды мы были», яка і пролунала на вечорі пам’яті.
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 278 | Додав: Admin | Дата: 19.10.2011

      В рамках Європейського тижня демократії учні училища на чолі з викладачем історії Фурмановою Т. Ф. здійснили екскурсію до Недригайлівської районної ради з метою ознайомлення з функціями управління.
      В стінах районної ради учнів гостинно зустрів молодий перспективний керівник – голова районної ради Кушніренко Олександр Миколайович. Незважаючи на свій щільний робочий графік, Олександр Миколайович та його заступник Сердюк Юрій Анатолійович і керівник апарату Коренев Сергій Веніамінович знайшли час і познайомили учнів з функціями районної ради, сьогоденням і перспективами розбудови і розвитку Недригайлівщини, відповіли на питання, які цікавили учнівську молодь. Особлива увага в бесіді приділялася співробітництву нашого району з європейськими державами та перспективам залучення іноземних інвестицій.
      Після цього для учнів провели екскурсію по кабінетах районної ради, ознайомлюючи молодь з умовами роботи та відповідальними особами району.
Насамкінець голова районної ради запросив учнів до сесійної зали, де ознайомив з порядком формування складу районної ради, обрання її голови, проведення сесій. Також Олександр Миколайович відмітив позитивні зрушення в роботі районної ради VІ скликання.
      В числі заходів, присвячених Європейському тижню демократії, відбулася зустріч і з Недригайлівським селищним головою Остапчуком Ігорем Вікторовичем. Ігор Вікторович познайомив гостей з нинішньою ситуацією в районному центрі та розповів про перспективи і плани на майбутнє. Крім того, він розповів про завдання і функції селищної ради та свої повноваження на цій посаді.
З учнями ІІІ курсу був проведений «круглий стіл» під назвою «Україна - Європейський вибір», де учні ознайомилися з євро інтеграційними процесами в Україні та наголошувалося на перспективах вступу України до Європейського співтовариства.
Переглядів: 291 | Додав: Admin | Дата: 19.10.2011

« 1 2 ... 102 103 104 105 »