Головна » Архив новостей
      В навчальному закладі була проведена лекція - бесіда спеціалістами РЦСССДМ Медвідь Ю.М. та Близнюк А.О. по питанню профілактики шкідливих звичок з учнями першого курсу.
Переглядів: 267 | Додав: Admin | Дата: 09.10.2012

     3 жовтня на базі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" відбувся обласний семінар керівників фізичного виховання. Основним питанням було висвітлення організації роботи фізичного виховання в ДПТНЗ. Також розглядалось питання  організації роботи спортивних секцій в нашому навчальному закладі.
Переглядів: 251 | Додав: Admin | Дата: 04.10.2012

      Кожного року дирекція ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» за рахунок стипендіального фонду організовує екскурсійні поїздки до визначних місць України для кращих учнів училища. Це учні які досягли успіхів в навчанні, виробничій діяльності, переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, активні учасники суспільно – громадського життя навчального закладу, художньої самодіяльності.
         Цього року, 21 – 23 вересня, 40 учнів училища відвідали місто – герой Одесу. В ході екскурсії учні познайомилися з історичними пам’ятниками міста, насолоджувалися неповторною його архітектурою. Найбільше вразила краса і велич оперного театру, який є одним із кращих оперних театрів Європи. Милувалися краєвидами, які відкриваються з Потьомкінських сходів. Були вражені величчю морського порту, де стоять яхти, пасажирські кораблі та круїзні лайнери. Хороший настрій і незабутні враження подарувало перебування на вулиці Дерибасівській.
         Учні відвідали історико – меморіальний комплекс «Нерубайські катакомби», де ознайомилися з історією блокади Одеси в роки Великої Вітчизняної війни, умовами проживання партизанів у катакомбах.
         Одеса – місто до якого хочеться повернутися.
Переглядів: 318 | Додав: Admin | Дата: 03.10.2012

     Ознайомлення з тематичною експозицією з історії рідного краю. За участі викладача історії Фурманової Т.Ф. та учнів 25, 15 груп училища. Іван Кирилович Абаровський, директор музею, розповів найцікавіші історії рідного краю, розповів про злети та трагедії Недригайлівщини, виховувал любов і повагу до представників старшого покоління, які винисли весь тягар важких випробувань, що випали на долю нашої держави.
Переглядів: 673 | Додав: Admin | Дата: 18.09.2012

     В навчальному закладі відбулася загальна виховна година за участі начальника служби справ дітей РДА Звязка Юлія Миколаївна. На тему "Профілактика правопорушень та злочинів, запобігання дитячої бездоглядності"  
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 382 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2012

« 1 2 ... 136 137 138 139 140 ... 143 144 »