Головна » Архив новостей
     На культурно-спортивному комплексі "Колос" був проведений "Олімпійський урок" за участі навчальних груп ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" та 5 шкіл району Недригайлівська ЗОШ, Коровинська ЗОШ, Тернівська ЗОШ, Вільшанська ЗОШ, Хоружівська ЗОШ. Змагалися 13 юнацьких та 8 команд дівчат. В спортивних змаганнях перемогу здобули: серед юнаків команда групи №32, серед дівчат команда Коровинської ЗОШ. Переможці були нагороджені цінними подарунками та грамотами дерекції Недригайлівського ВПУ, відділу освіти Недригайлівської РДА.
Переглядів: 253 | Додав: Admin | Дата: 13.09.2012

     У навчальному закладі відбувся конкурс квітів присв'ячений 69річниці визволення Недригайлівщини від німецько-фашистських загарбників. В конкурсі брали участь всі навчальні групи. Переможцями стали група №35, ІІ місце 15гр. ІІІ - розділили 24 та 18 групи.
Переглядів: 252 | Додав: Admin | Дата: 11.09.2012

   Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
   Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
   Бажаємо усім учням на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
   Найщиріші слова подяки - вчикладачам та майстрам виробничого невчання які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
   Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!
Переглядів: 341 | Додав: Admin | Дата: 03.09.2012

      В актовій залі ДПТНЗ "Недригайлівське ВПУ" відбувся районний захід проводів юнаків до Збройних Сил України.


Переглядів: 301 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2012

      13 березня 2012 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище» пройшла нарада-семінар, участь в якій узяли інспектори із кадрових питань з усіх закладів професійно-технічної освіти Сумської області.
Ефективне функціонування професійно-технічного навчального закладу передбачає здійснення кадрової політики шляхом створення сприятливих умов для формування дієздатного колективу, розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, підвищення його кваліфікаційного рівня та професійного самовдосконалення.
   У рамках наради-семінару було розглянуто актуальні на сьогодні питання у сфері діяльності кадрових служб закладів профтехосвіти.
На загальних аспектах роботи працівників кадрових служб, таких як Закон України "Про захист персональних даних», умови та порядок обробки персональних даних, наголосила Василенко 0. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області.
   Чхайло О.М., начальник відділу координації діяльності ВНЗ та закладів ПТО управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, зосередила увагу присутніх на основних напрямках роботи секретарів приймальних комісій.
Про переведення педагогічних працівників на контрактну форму строкового трудового договору доповіла Кривохижа О. В., провідний спеціаліст-юрист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області
Про правила внутрішнього трудового розпорядку, штатний розпис в навчальних закладах, вимоги до них, оформлення розповіла Бєлік О.В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії закладів ПТО управління освіти і науки Сумської ОДА
Крім того, у ході семінару учасники познайомилися з системою роботи із кадрами у ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», заслухавши Осіннього О.С., директора вище зазначеного навчального закладу, та Н.І.Мельник, інспектора відділу кадрів даного навчального закладу.
   Семінар з кадрових питань відвідали 33 представники кадрових служб із закладів профтехосвіти області.
Переглядів: 327 | Додав: Admin | Дата: 14.03.2012

« 1 2 ... 137 138 139 140 141 ... 143 144 »