Головна » Архив новостей

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

«Всі пункти тестування були готові до проведення пробного ЗНО. Але у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації Уряд ухвалив рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти. Дати проведення основної сесії ЗНО наразі залишаються без змін», – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Головний санітарний лікар повідомив, що станом на 13 червня епідеміологічна ситуація дозволяє провести основну сесію ЗНО у період з 25 червня до 17 липня.

Український центр оцінювання якості освіти закликає учасників пробного ЗНО та залучених осіб не приходити до пунктів тестування 15 та 17 червня і натомість пройти тести дистанційно у ці ж дні. Інструкцію, як це можна зробити, розміщено на сайті УЦОЯО.

«Ми розуміємо, що пробне ЗНО – це можливість для учнів спробувати свої сили, відчути атмосферу та краще психологічно підготуватись до основної сесії. Але ми змушені гнучко реагувати на динаміку захворюваності. УЦОЯО забезпечить можливість пройти пробне ЗНО не виходячи з дому. Кожен зареєстрований на пробне ЗНО зможе завантажити тестовий зошит і бланк відповідей, надіслати відповіді до сервісу визначення результатів та отримати свій бал», – додала т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Нагадаємо, основна сесія тестування запланована з 25 червня до 17 липня. До зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуть осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Переглядів: 13 | Додав: Admin | Дата: 14.06.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 45 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2020 | Коментарі (0)

      Навчальне господарство ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» є невід’ємною ланкою у підготовці кваліфікованих робітників. На ньому згідно з робочими навчальними планами  і програмами здійснюється професійно-практична підготовка учнів з  спеціальностей  і  професій сільськогосподарського напрямку для  отримання професійних  умінь  і  навичок.

        Навчальний заклад має 72 га орної землі, на якій вирощуються зернові та овочеві культури. Вирощений урожай використовується для реалізації сільськогосподарської продукції, а також для здешевлення харчування учнів. Це дає змогу закуповувати інструменти, обладнання, інвентар, проводити поточні ремонти кабінетів, майстерень, кімнат гуртожитку.

           На площах навчального господарства, крім зернових культур, в цьому році висаджено картоплю, капусту, помідори, моркву, столові буряки, цибулю, огірки та зелень. Силами працівників училища проводиться догляд за посівами зернових та овочевих культур. Здійснюється благоустрій території закладу освіти.

  $IMAGE3$   

Переглядів: 20 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2020 | Коментарі (0)

Переглядів: 27 | Додав: Admin | Дата: 28.05.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 125 126 »