Головна » Архив новостей

В ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» тривають роботи з ремонту системи опалення – тут замінюють магістралі та радіатори на більш сучасні, енергозберігаючі. Після ремонту системи опалення в навчальному корпусі, працівники училища працюють над заміною системи в їдальні та гуртожитку. Сподіваємося, що тепер тепловіддача буде кращою, енергоспоживання буде меншим. Але головне - учням буде тепло, затишно й комфортно.

Переглядів: 11 | Додав: Admin | Дата: 24.05.2019 | Коментарі (0)

 У період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання здійснюється подання документів особами, які:
1) у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, тренувальних зборах із підготовки до них, або прямували до/з місць їх (заходів та/або тренувальних зборів) проведення;
2) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути, зокрема:
•    хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії; 
•    стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
•    викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів; 
•    смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.
Протягом п’яти робочих днів із дня проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) повинні подати до регіонального центру заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з цього(их) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, а також один із документів, де відображено факти та обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додатковій сесії.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ДОДАТКОВУ СЕСІЮ
 Подання документів особами щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії здійснюється у строки, що встановлюються наказом Міністерства освіти і науки України (наказ МОНУ від 28.09.2018 №1036). 
Документи щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії подаються до Харківського РЦОЯО, а також можуть надсилатися рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Особа, яка подає документи щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, має подати комплект документів, що містить:
•    заяву (встановленого зразка) щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливила участь в основній сесії;
•    документ, де відображено факти та обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додатковій сесії;
•    копію сертифіката
Разом із документом, що підтверджує певні події та факти, оформленим іноземною мовою, має подаватися його нотаріально засвідчений переклад українською мовою.
Інформація про результати надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії розміщується на веб-сайті Харківського РЦОЯО наступного робочого дня після дня засідання регламентної комісії.
Пункти зовнішнього оцінювання для проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання створюються за місцем розташування регіональних центрів.
        Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057 705 15 64.  Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496, Стежте за новинами Харківського РЦОЯО на каналі Telegram t.me/zno2018kh., а також у Facebook, Instagram, Twitter

Переглядів: 17 | Додав: Admin | Дата: 20.05.2019 | Коментарі (0)

З 2010 року в Україні з'явився День вишиванки. Це свято відзначають кожен третій четвер травня і в цьому році – це 16 число. День вишиванки зовсім молоде свято, але його вже дуже сильно полюбили практично всі. Ще б пак: адже у нього досить цікаві традиції. З'явилося торжество в Чернівцях у 2010-му році, а після цього День вишиванки почали відзначати вже майже по всій Україні і не тільки. Ідея свята належить звичайній студентці Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Вона ще в 2006 році запропонувала своїм одногрупникам прийти в університет в якийсь із днів у вишиванках. І вони це зробили не тільки в 2006-му році, але і після. Так і почалася традиція, яка підкорила всю Україну і величезну діаспору нашої країни. Головною метою цього дня є збереження українських національних цінностей та їх популяризація. І потрібно погодитися, що це прекрасний варіант, який нікого ні до чого не зобов'язує, але настільки цікавий, що залучає безліч людей. 

 

Переглядів: 18 | Додав: Admin | Дата: 16.05.2019 | Коментарі (0)

На базі  Сумського футбольного центру «Барса» відбулися обласні фінальні змагання з міні футболу серед команд дівчат ПТНЗ області.  Наша команда в складі Науман Євгенії, Таджидінової Яни, Ничик Ірини, Расенко Марини, Расенко Катерини, Богдаш Інни, Псарьової Аліни виборола почесне II місце, поступившись у фіналі по пенальті (3:2) лише команді Сумського центру професійно-технічної освіти.  За 4 останні роки наша команда впевнено отримує II місце втретє. Вітаємо дівчат та їх тренерів Мікулінцева І.Д., Свириденка В.В., Остапчука О.В. з успішним виступом!

Переглядів: 14 | Додав: Admin | Дата: 14.05.2019 | Коментарі (0)

Час невблаганний…
Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. 74 роки відділяє нас від подій другої світової війни. День пам'яті та примирення відзначають у світі та в Україні. Цього дня вшановують полеглих під час Другої світової війни. До учнів Недригайлівського ВПУ на загальноучилищну виховну годину завітав ветеран праці, член районної ради ветеранів війни і праці, перший директор училища  О.Д.Богданов, який поділився спогадами про воєнні та післявоєнні роки. 

Переглядів: 29 | Додав: Admin | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 103 104 »