Головна » Архив новостей

На виконання протоколу № 12 від 22.03.2021 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, зокрема на Сумщині, спричиненої поширенням короновірусної хвороби (COVID-19) освітній процес у ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»  з 25 березня буде продовжено з використанням технологій дистанційного навчання.

Навчальні заняття будуть проводитися через веб-сервіс Google Classroom.  

Переглядів: 22 | Додав: Admin | Дата: 24.03.2021 | Коментарі (0)

19 березня у ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів»

Здобувачі освіти взяли участь у наступних конкурсних змаганнях: «Касир», «Окомір», «Дегустатор», «Класифікатор» та «Зважування товару з наступним розрахунком покупця» та інші.

Під час заходу здобувачі освіти продемонстрували отримані знання і навички на уроках виробничого навчання. Переможцем конкурсу стала Діана Воліна. В змаганнях також взяли участь: Діана Руснак, Ілона Кульбачна, Аліна Кунак та Аліна Псарьова. Всі учасники отримали заохочувальні призи, грамоти та подяки.

      

Переглядів: 13 | Додав: Admin | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)

18 березня для здобувачів освіти училища викладачем Алексеєвою Л.Ф. проведено віртуальний урок-подорож з товарознавства продовольчих товарів «Молочна продукція України»

Учні групи № 35 (професія «Продавець продовольчих товарів») ознайомилися з сучасним виробництвом, новими технологічними лініями по виробництву молока, вершків, сметани, вершкового масла, різних видів сирів. Присутні на уроці побачили повний технологічний процес, починаючи від отримання сировини до готової продукції, розширили свій освітній кругозір з навчальної теми «Молоко і молокопродукти».

Під час проведення тижня професії учні училища на уроках теоретичного навчання розгадували кросворди, вікторини, проводили написання тестів з професійного спрямування.

     

Переглядів: 9 | Додав: Admin | Дата: 19.03.2021 | Коментарі (0)

Пізнавати свою країну завжди цікаво і корисно. Навіть якщо здається, що ти знаєш про неї багато, завжди знайдеться щось нове і незвичне

Для учнів 11 групи нашого училища була проведена географічна гра «Дивовижна Україна». Здобувачі освіти заповнювали контурну карту з адміністративно-територіальним устроєм України, збирали карту-пазл України з гербами областей та туристичними пам’ятками, переглядали цікаве відео про архітектурні і природні цікавинки та відмічали їх на контурній карті. Серед пам’яток, з якими познайомилися учні, були Актовський і Буцький каньйони, Камянець-Подільська і Хотинська фортеці, крейдяні гори на Сумщині, ДніпроГЕС, Шацькі озера і озеро Ялпуг, Олешківські піски і Тунель кохання у Клевані.

Хотіло б відзначити активну участь наступних учнів: Сеньків В., Чудінович Д., Томка Д., Дремов О., Колесніченко О., а також всіх, хто взяв активну участь у грі.

Переглядів: 11 | Додав: Admin | Дата: 18.03.2021 | Коментарі (0)

Тиждень природничо-математичних наук продовжується

17 березня викладачами предметів природничо-математичної підготовки був проведений квест, участь в якому взяли учні 31 групи (професія - слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії "С") та 35 групи (професія - кухар, продавець продовольчих товарів). Випускникам було запропоновано по 5 станцій (українська мова, математика, фізика, біологія та географія), де вони, забігаючи наперед, показали хороший рівень знань з вище перелічених предметів.

Згідно правил, змагання розпочалися з основного предмету для майбутнього вступу до ВНЗ української мови та літератури. Далі в кожної команди було завдання, після виконання якого, учасники дізнавалися про наступний предмет та кабінет, де потрібно було його виконувати. Крім того, після проходження кожної станції, команда отримувала одну букву «головного слова», відгадування якого, надавало бонусні хвилини в підсумку змагань.

В результаті напруженої боротьби з невеликою перевагою в часі перемогу здобула команда 35 групи (Кульбачна Ілона, Воліна Діана, Псарьова Аліна, Булат Владислав та Померанська Катерина).

Переможці та учасники змагань отримали солодкі призи.

  

Переглядів: 12 | Додав: Admin | Дата: 18.03.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 143 144 »