Головна » Архив новостей

Сучасний підліток – людина, яка є яскравою, має друзів, модна, виділяється із «сірої маси», намагається максимально отримати від життя. Але молодь все рідше розуміє, що це період не лише розваг, але і період коли потрібно розпочинати будувати самостійне життя, навчатися, обирати професію, розвиватися морально, духовно, фізично, формувати морально-вольові якості.
Учні ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» отримують знання, опановують професії і, у позаурочний час, відвідують спортивні секції.
Секцію «Боксу» відвідують не лише учні училища, а й шкіл, які розвиваються фізично і морально, набуваючи навичок боксу та здобувають впевненість у собі, стають більш самостійними, мають здоровий дух і тіло.
17.05.14р вихованці секції «Боксу» гідно представили Недригайлівський край на відкритій першості м. Сум з кікбоксингу,  участь в якому взяли 90 учасників з м. Суми та різних районів Сумської області.
Незважаючи на велику конкуренцію та напружені поєдинки бійці досягли хороших результатів:
І місце: Гордієнко Олексій, Шевченко Артем, Псарьов Віктор.
ІІ місце: Арістархов Сергій, Федина Руслан, Таранченко Антон.
ІІІ місце: Таранов Єгор.
Також І-ше місце посів наш земляк Кучер Валентин (студент СумДПУ ім.. А.С. Макаренка), який представляв одну з сумських шкіл боксу.
Хорошого результату ми досягли завдяки гарячій підтримці рідних та друзів, котрі своєю присутністю підтримували наших спортсменів під час виступів, за що ми їм вдячні.
Всім спортсменам бажаю міцного здоров’я, натхнення, наполегливості та досягнення поставлених цілей, як в спортивному так і в повсякденному житті.
Займайтеся спортом!
                                                                                                                Тренер  Псарьов В.М.

 

Переглядів: 212 | Додав: Admin | Дата: 21.05.2014 | Коментарі (0)

З ініціативи Міністерства освіти і науки України у ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» Київської області під гаслом «Україна єдина» 15-17 травня відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні «Травневий зорепад» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. 
    Конкурс проводився з метою популяризації сучасного пісенного мистецтва, виявлення талановитих і обдарованих учнів професійно-технічних навчальних закладів – виконавців естрадної пісні, сприяння подальшому розвитку обдарувань творчої учнівської молоді та розвитку творчих зв’язків юних талантів.
    У конкурсі взяло участь 28 учасників з різних куточків України.
    Конкурсна програма включала три тури: сучасний хіт; музика кіно; фінал. Від Сумської області у Всеукраїнському конкурсі взяло участь два представники: Дзюба Анна (ДПТНЗ «Роменське ВПУ») і Павленко Єлизавета (ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»), яких за рішенням журі двох відбіркових турів визначено учасниками ІІІ  туру – фіналу. 
     Висококваліфікованим журі фінального туру   визнано переможницею Павленко Єлизавету, ученицю ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». Її нагороджено дипломом І ступеню Міністерства освіти і науки України та цінним подарунком і запрошено до вступу у вищі навчальні заклади мистецтв столиці України. 
За підтримки меценатів Суслових у рамках конкурсу учасники мали змогу ознайомитись з ландшафтним парком «Буки», відпочити під час екскурсій по рідному краю, розширити міжособистісні стосунки і поділитись власним досвідом та отримати насолоду від кольорового фонтану на честь переможців Всеукраїнського конкурсу, які довели своєю справою, що Україна єдина, а вони – патріоти своєї Батьківщини.

 

Переглядів: 286 | Додав: Admin | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

«Пам’ятаємо минуле, творимо майбутнє» - під таким гаслом учні та педагогічні працівники ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» провели велопробіг з метою пропаганди здорового способу життя, ознайомлення з історичними пам’ятниками  Великої Вітчизняної війни, що знаходяться на території району, підтримки єдності та цілісності України.
     Ідею керівника фізичного виховання Коваля О.С. про проведення даної акції підтримали педагогічний та учнівський колективи.
            Велопробіг стартував з Недригайлова, де колона велосипедистів відвідала з покладенням квітів  меморіальний комплекс загиблих воїнів та пам’ятний знак, що знаходиться в центральному сквері. Далі маршрут пролягав через Засулля, Кулишівку, Хоружівку, Костянтинів, Курмани, Березняки, Недригайлів. В кожному селі учасники акції поклали квіти до підніжжя пам’ятників воїнам-визволителям та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
        Цією акцією ми хотіли показати, що в Недригайлові є активні патріоти, показати  Україні, що ми з нею і тільки з нею, а також запевнити старше покоління, що молодь пам’ятає подвиг своїх дідів та прадідів, які віддали  життя за Перемогу у Великій Вітчизняній війні.
      В кожному населеному пункті з вітальним словом велосипедистів зустрічали сільські голови Остапчук І.В., Гордієнко І.М., Акімов В.В., Клименко М.І., Глущенко В.М.
      По закінченню велопробігу учасники акції смакували традиційною польовою кашею, яку підготували кухарі училища.

Переглядів: 201 | Додав: Admin | Дата: 08.05.2014 | Коментарі (0)

       З метою профорієнтації та  презентації учням загальноосвітніх шкіл актуальних  та престижних на ринку праці професії  в ДПТНЗ «Недригайлівське  ВПУ» проведено день відкритих дверей.
      Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, електромонтер, кухар, водій, продавець, плодоовочівник – ось перелік професій, за якими можна отримати фах у нашому училищі.
     Знайомство з навчальним закладом розпочав заступник директора з навчально-виховної роботи Мірошніченко В.М., який розповів про здобутки та досягнення, успіхи студентів, перспективи розвитку, ознайомив із умовами вступу до навчального закладу. Наголосив про усвідомлення та важливість вибору професії.
     Виставка творчих робіт учнів за професіями, екскурсії по лабораторіях та навчальних кабінетах, святковий концерт талановитої та обдарованої молоді радо вітали наших гостей із шкіл району. Крім 98 учнів шкіл нашого району, на заході побували разом зі своїми батьками 8 учнів із Л-Долинського та Лебединського районів Сумської області.
     В рамках Дня відкритих дверей в актовому залі пройшов концерт "Обираю своє майбутнє", під час якого активні учасники гуртків демонстрували свої творчі здібності.
     Близько 100 школярів разом зі своїми батьками отримали можливість зблизька познайомитись з цим навчальним закладом: його навчальними аудиторіями та виробничими майстернями, гуртожитком, поспілкуватися з викладачами та учнями, майбутніми кваліфікованими робітниками.

 

Переглядів: 217 | Додав: Admin | Дата: 28.04.2014 | Коментарі (0)

Днями  відбулася екскурсійна поїздка до Полтави, де кращі учні навчального закладу були ознайомлені з історичними місцями.Відвідали музеї Полтавської битви та Авіації.

Переглядів: 169 | Додав: Admin | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 96 97 98 99 100 ... 117 118 »