Головна » 2018 » Май » 16 » Час підводити підсумки…
09:40
Час підводити підсумки…

 

Настала гаряча пора в нашому навчальному закладі. Юнаки та дівчата з характерним для цього періоду хвилюванням розпочали здачу екзаменів, захист дипломних робіт.

Учні училища відповідально віднеслися до підготовки іспитів, адже всі, наче мурахи, бігають по бібліотеках, пишуть різноманітні перевірочні роботи, відшукують інформацію в Інтернеті.

Відповідальний момент настав для учнів випускних груп, які здають екзамени востаннє. Нині вони вирішують – що ж робити далі: продовжити навчання, влаштуватися на роботу чи створити сім’ю. І цей крок у їхньому житті є досить важливим. Адже, від нього залежить їх подальше майбутнє. Позаду вже зданий екзамен з математики.

Очікуючи своєї черги для здачі екзамену чи захисту дипломної роботи, учнів Недригайлівського ВПУ переповнювали різноманітні почуття: хтось нервував, знаючи, що чогось недовчив, дехто радів, що закінчує навчальний заклад і перед ним відкривається нова незвідана даль дорослого життя, а інші сумували, що вже ніколи не побачать улюблених вчителів, своїх одногрупників.

Бажаємо всім учням ДПТНЗ успішно скласти екзамени та захистити дипломні роботи!

Нехай у їхньому житті будуть лише приємні моменти!

 

Переглядів: 29 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]