Головна » 2017 » Квітень » 26 » День відкритих дверей
11:30
День відкритих дверей

21 квітня у ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, основною метою якого є більш детальне ознайомлення з навчальним закладом, його матеріально-технічною базою, розповісти і показати свої здобутки і переваги, ознайомити з професіями та запросити на навчання.
В цей день до нас завітало 170 учнів майже з усіх шкіл нашого району та декілька учнів з батьками із сусідніх районів – Липоводолинського, Роменського, Буринського і Білопільського.
Досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання провели для учасників заходу екскурсії до навчальних кабінетів, виробничих майстерень, спортивної зали, кімнат для спортивних секцій, гурткової роботи, ознайомили з умовами проживання в гуртожитку.
Після довгої, але захопливої подорожі по світу робітничих професій, присутніх запросили на смачний обід, після якого знайомство продовжилося .
Завершальним етапом знайомства став концерт «Зроби свій вибір», підготовлений учнями, які займаються в гуртках художньої самодіяльності. Перед присутніми з словами вітання виступив заступник директора з навчально-виховної роботи Мірошніченко В.М., який розповів про досягнення навчального закладу, успіхи учнів в обласних конкурсах професійної майстерності творчих та спортивних заходах, ознайомив із умовами вступу до навчального закладу, наголосив на усвідомленні та важливості вибору ким стати.
Тож ті, хто вирішить навчатися в училищі, матимуть по закінченні не лише дві або три професії, а й творчий та спортивний досвід, який може стати стартовим майданчиком для подальшої життєвої дороги.
День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання

Новина ВКонтакті

 

Переглядів: 83 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]