Головна » 2017 » Грудень » 28 » ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» - срібний призер обласних змагань з волейболу.
11:59
ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» - срібний призер обласних змагань з волейболу.

26 грудня в м. Конотоп відбулися фінальні змагання з волейболу в залік ХХХІІ спартакіади серед учнів ПТНЗ.

За підсумками зональних змагань до фіналу вийшло 7 команд: три Сумські училища, Конотопське, Недригайлівське, Шостки та Путивля. Команди за жеребкуванням були розділені на дві підгрупи. Суперниками ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» стали Сумський ЦПТО та Сумський ЦПТО ХТТРС. Наші учні в обох іграх здобули перемоги і вийшли до матчу за перше місце, де суперником стала команда з Конотопського ВПУ, яка,

в свою чергу, в напруженій боротьбі здобула перше місце.