Головна » 2018 » Май » 29 » Інформація про зустріч в ДПТНЗ «Неригайлівське ВПУ»
15:01
Інформація про зустріч в ДПТНЗ «Неригайлівське ВПУ»

Сьогодні, 29.05.2018 до ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» завітав заступник голови Сумської ОДА Підопригора Микола Анатолійович і керівник громадської організації «Серця Кіборгів» Свирид Анатолій Олексійович.

Вони ознайомились з матеріально-технічної базою навчального закладу. Гостей зацікавило забезпечення викладання предмета «Захист Вітчизни», його матеріальне оснащення, оскільки це питання актуальне для нашої держави та здійснення військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

Яскравою подією цього дня стала зустріч Подопригори М.А. і Свирида А.О. з керівництвом і громадськістю селища Недригайлів в районному будинку культури. Зустріч супроводжувалася переглядом документального фільму «ВОЇНИ ДУХУ». Перед початком фільму Анатолій Олексійович (позивний «Спартанець») розповів про своїх побратимів «КІБОРГІВ», які захищали Донецький аеропорт.

На цій зустрічі були присутні учні та працівники училища. На згадку про цю подію Свирид А.О. подарував три футбольні м’ячі і закликав учнів училища бути гідними захисниками своєї Батьківщини.

Переглядів: 34 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]