Головна » 2018 » Октябрь » 18 » Хода за свободу
16:03
Хода за свободу

18 жовтня учнівський колектив ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» за участі спеціаліста управління праці та соцзахисту населення Гордієнко Ю., спеціалістів РЦСССДМ Недригайлівської РДА Пилипеко А., Лукашової В.  підтримав вуличну акцію «Хода за свободу», в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.
 Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.
 Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. 
 Акція проводиться під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих адміністрацій.
 Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми започатковано Європейським парламентом 18 жовтня 2007 року. Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми.

Переглядів: 13 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]