Головна » 2012 » Март » 14 » Нарада, семінар з кадрових питань
16:12
Нарада, семінар з кадрових питань
      13 березня 2012 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище» пройшла нарада-семінар, участь в якій узяли інспектори із кадрових питань з усіх закладів професійно-технічної освіти Сумської області.
Ефективне функціонування професійно-технічного навчального закладу передбачає здійснення кадрової політики шляхом створення сприятливих умов для формування дієздатного колективу, розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, підвищення його кваліфікаційного рівня та професійного самовдосконалення.
   У рамках наради-семінару було розглянуто актуальні на сьогодні питання у сфері діяльності кадрових служб закладів профтехосвіти.
На загальних аспектах роботи працівників кадрових служб, таких як Закон України "Про захист персональних даних», умови та порядок обробки персональних даних, наголосила Василенко 0. В., методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області.
   Чхайло О.М., начальник відділу координації діяльності ВНЗ та закладів ПТО управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, зосередила увагу присутніх на основних напрямках роботи секретарів приймальних комісій.
Про переведення педагогічних працівників на контрактну форму строкового трудового договору доповіла Кривохижа О. В., провідний спеціаліст-юрист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області
Про правила внутрішнього трудового розпорядку, штатний розпис в навчальних закладах, вимоги до них, оформлення розповіла Бєлік О.В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії закладів ПТО управління освіти і науки Сумської ОДА
Крім того, у ході семінару учасники познайомилися з системою роботи із кадрами у ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», заслухавши Осіннього О.С., директора вище зазначеного навчального закладу, та Н.І.Мельник, інспектора відділу кадрів даного навчального закладу.
   Семінар з кадрових питань відвідали 33 представники кадрових служб із закладів профтехосвіти області.
Переглядів: 226 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]