Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Недригайлівське ВПУ – чемпіон області з міні-футболу серед ПТНЗ
08:08
Недригайлівське ВПУ – чемпіон області з міні-футболу серед ПТНЗ

Недригайлівське ВПУ – чемпіон області з міні-футболу серед ПТНЗ.

18.10.2016 р. команда Недригайлівського ВПУ успішно подолала перший раунд змагань з міні-футболу серед команд ПТНЗ Сумщини. Суперниками були ПТНЗ Синівки, Глинська та Реутинців.

Матчі проходили за коловою системою. Результати матчів: Недригайлівське ВПУ - Синівське ВПУ 4:1, Недригайлівське ВПУ - Глинське ВПУ 9:2, Недригайлівське ВПУ - Реутинське ВПУ +:-.

25.10.2016 р. на території футбольного центру «Барса» в м. Суми відбувся фінальний раунд змагань серед учнів ПТНЗ області. Матчі проходили у двох підгрупах.

В першому матчі своєї підгрупи суперниками Недригайлівського ВПУ стали учні Сумського МВПУ. Результат матчу 3-1 на користь недригайлівців. Голи забивали: Рижков Валентин, Курило Владислав, Таранченко Владислав.
Другим суперником повинна була стати команда Шосткинського ЦПТО. Але вона не з’явилася на гру і недригайлівцям зараховано технічну перемогу. Ставши першими в своїй підгрупі гравці Недригайлівського ВПУ вийшли у фінал змагань.

У фінальному матчі суперником Недригайлівського ВПУ стала команда Сумського ВПУ БД, яка в своїй підгрупі перемогла команди Конотопу та Лебедина.

У матчі було два різних тайми. Перший пройшов за переваги сумчан, про що й засвідчив рахунок 4-2 на їх користь. В другому ж таймі ініціативою заволоділи недригайлівці, які зуміли відігратися в останні хвилини матчу. Рахунок 4-4. Голи забивали: Тимченко Ігор-2, Курило Владислав-2. Далі були післяматчеві пенальті, які більш успішно виконали учні Недригайлівського ВПУ 3-1.

Отож, після минулорічного другого місця, 2016 рік став чемпіонським для гравців Недригайлівського ВПУ, ставши вперше чемпіонами серед всіх ПТНЗ області.