Головна » 2016 » Вересень » 16 » Олімпійський урок
13:44
Олімпійський урок

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнської акції НОК України  на культурно-спортивному комплексі в Недригайлові відбувся «Олімпійський урок», в якому взяли участь учні ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

    Спортивне свято розпочалося внесенням і підняттям Державного та олімпійського прапора, виконанням державного Гімну України. З вітальним словом до учасників змагань звернулися: директор ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» О.С.Осінній, заступник директора футбольного центру «Барса» м. Суми – Коваль О.С.

Далі відбулися спортивні змагання серед команд хлопців і дівчат з 6 видів спорту, в яких перемогли найсильніші.

         В змаганні з футболу та волейболу перемогу здобули юнаки Ш курсу, на перетягуванні канату кращими були другокурсники, кращими бігунами на 100 м стали учні 21 групи, а в змаганнях з метання м’яча відзначився учень першого курсу Шолох Іван (з результатом 84 м.).

       Серед дівчат сильнішими  були в перетягуванні канату команда дівчат 15 групи, стрибках із місця та бігові на 100 метрів – команда 25 групи.

         В конкурсі представників команд у напруженій боротьбі перемогу здобули: Мікулінцев Ігор Дмитрович – класний керівник 21 групи, Тимошенко Людмила Григорівна – майстер в/н 25 групи.

Всі переможці отримали грамоти та подарунки.
Подібні заходи мають велику суспільну значимість для пропаганди та популяризації здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.
          І також це зайвий раз підкреслює, що світ спорту – відкритий для всіх.

Переглядів: 51 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]