Головна » 2017 » Сентябрь » 22 » Олімпійський урок
12:12
Олімпійський урок

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнської акції НОК України  на культурно-спортивному комплексі в Недригайлові відбувся «Олімпійський урок», в якому взяли участь учні ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

    Спортивне свято розпочалося внесенням і підняттям Державного та олімпійського прапора, виконанням державного Гімну України. З вітальним словом до учасників змагань звернулися: директор ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» О.С.Осінній, заступник директора футбольного центру «Барса» м. Суми – Коваль О.С.

Далі відбулися спортивні змагання серед команд хлопців і дівчат з 6 видів спорту, в яких перемогли найсильніші.

         В змаганні з футболу юнаки 21 групи, волейболу збірна 18-19 груп, на перетягуванні канату кращими стали збірна 3 курсу серед юнаків, а серед дівчат 45 група, кращими бігунами на 100 м стали учні 21 групи, а в дівчат 25 групи. В змаганнях з метання м’яча відзначився учень другого курсу (вдруге поспіль) Шолох Іван (з результатом 90 м., минулого року результат був 84м.). В бігу на 800 м. переможцем став Делянченко Єдуард з результатом 2 хв 27 с.

          В конкурсі представників команд у напруженій боротьбі перемогу здобули: Берченко Юрій Васильович – класний керівник 34 групи, Фурманова Тетяна Федорівна – класний керівник 25 групи.

Всі переможці отримали грамоти та подарунки.
Подібні заходи мають велику суспільну значимість для пропаганди та популяризації здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.
          І також це зайвий раз підкреслює, що світ спорту – відкритий для всіх.

Новина в Facebook

Переглядів: 47 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]