Головна » 2018 » Вересень » 21 » Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я
13:30
Олімпійський урок – зразок сили, краси та здоров’я

Всеукраїнський олімпійський урок проводиться щорічно напередодні Дня фізичної культури і спорту. У ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» склалася добра традиція проводити олімпійський урок на культурно-спортивному комплексі «Колос».
    Організатори проведення Олімпійського уроку -  дирекція училища та керівники  фізичного виховання ставили за мету пропаганду здорового способу життя, розвиток олімпійського руху шляхом залучення учнів  до занять спортом. Цього року в заході взяли участь 115 учнів та працівників училища.
    Змагання  із 9 видів спорту пройшли легко, невимушено, весело й завзято. В ході проведення відкритого уроку учні дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги, яку підготував учень 24 групи Артур Нишкур.
    Учні мали можливість продемонструвати і свої вміння з багатьох видів спорту: волейболу, бігу, метання м’яча, перетягування канату, тощо. А дорослі змагалися у конкурсі представників команд з баскетболу та дартсу. 
    В підсумку, за рішенням суддів перемогу здобули:
 1 місце – група 31, ІІ місце – група 18, ІІІ місце – група 41, серед дівчат сильнішою виявилася група 45. Слідом за четвертокурсниками ІІ місце дісталося першокурсницям групи 15.
     Задоволені учні не стримували своїх емоцій, щиро раділи перемогам, врученим грамотам і подарункам від учнівського профкому за участь, мали чудову можливість пройнятися справжнім спортивним духом, пізнати національну історію олімпійського руху й осягнути його важливість. Що засвідчує сьогодні проведення таких заходів у навчальному закладі? У першу чергу, розуміння педагогами важливості свого завдання – виховувати молодь у дусі патріотизму, поширювати олімпійські цінності дружби, майстерності і поваги в усьому світі. І хто знає, можливо, саме у когось із учасників заходу попереду буде ще не одна олімпійська перемога.

 

Новина в Facebook

Переглядів: 10 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]