Головна » 2017 » Лютий » 23 » Пам'яті Героїв Небесної Сотні
17:00
Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Герої не вмирають

 

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні, що лише починали життя.

20 лютого в ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» був проведений загальноучилищний захід «Герої не вмирають» Учні училища зібралися для того, щоб згадати й вшанувати Небесну Сотню. Тих мужніх незламних українців та їхніх побратимів, чиї душі на небесах. Діти подивились документальні кадри подій на Майдані. Учні 35 групи – Махова Аліна, Кузніцова Віка, Тимченко Олег – розповіли про учасників Революції. Науман Євгенія прочитала вірш «Вони дивилися у небо високе». Затамувавши подих учні переглянули фільм, який розповідав про героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто піднявся на боротьбу. Адже їхній вчинок – то велика жертовна любов до незалежної України.

Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті буття. Ми сьогодні в скорботі й з великою нашою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нашими вчинками.

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]