Головна » 2017 » Октябрь » 17 » Попередження торгівлі людьми
08:50
Попередження торгівлі людьми

Картинки по запросу протидія торгівлі людьми

З метою сприяння усвідомлення молоддю явища торгівлі людьми як актуальної проблеми сучасності та формування відповідальної поведінки щодо збереження власного здоров’я як основи профілактики торгівлі людьми на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» проведено загальноучилищний виховний захід «Особиста гідність. Безпека життя» за участю провідного фахівця РЦСССДМ Ю.М. Жмурченко.

Крім того, в навчальному закладі в зв’язку з проведенням Європейського дня боротьби з торгівлею людьми проводяться інші заходи вказаної тематики, такі як години спілкування, виховні години, керований перегляд відеофільмів.

Картинки по запросу телефон клипарт

Безкоштовні «гарячі» телефонні лінії

 

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу.

ТЕЛЕФОНУЙ!
ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ
!

 • Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (працює на базі Представництва міжнародної організації з міграції в Україні).
  0 800 505 501 дзвінки в межах України безкоштовні
  527 безкоштовно для абонентів МТС, Київстар, life:)

 

 • Національна «гаряча лінія» з питань протидії насильству та захисту прав дитини (працює на базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна»).
  386 безкоштовно для абонентів МТС та Київстар
  0 800 500 335 дзвінки в межах України безкоштовні
  З 25 листопада 2017 року лінія переходить на загальноєвропейський номер 116123, що є безкоштовним з усіх мобільних телефонів.
Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]