Головна » 2017 » Червень » 8 » ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
08:05
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Головна справа життя – твоя професія.

Закінчується навчальний рік і багато учнів нашого району як і області стануть перед вибором професії. Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше - перед собою.

Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постануть питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі.

Сьогодні ми з впевненістю можемо говорити, що існує система, яка займається підготовкою конкурентноспроможного робітника – це наша професійно-технічна освіта, а в нашому районі – це ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ». День відкритих дверей, що традиційно проводиться в училищі – це найкраща можливість для навчального закладу розповісти про свої здобутки і переваги та ознайомити учнів шкіл із робітничими професіями. А для учнів – це чудова можливість зорієнтуватися у бурхливому вирі сучасного життя і, можливо, обрати собі професію до душі.

Хочеться зауважити, що профорієнтаційна робота в закладі триває – це робота не одного дня. З початку року всі майстри виробничого навчання та викладачі училища відвідали школи нашого та сусідніх районів, з метою ознайомлення з нашим навчальним закладом та запрошення учнів на навчання. Цілеспрямована профорієнтаційна робота педагогічного колективу, надіюся, принесе результати. Впевнений, що і візит до нашого навчального закладу першої особи Сумщини є підтвердженням того, що колектив училища на правильному шляху.

Ми бачимо перспективи діяльності в розвитку ступеневої освіти «школа-училище-вуз», оскільки перевага цієї схеми наявна – отримання професії першого ступеня освіти, можливості її продовження у вищих навчальних закладах, економія сімейного бюджету, гарантія якісного навчання і необхідність наших випускників на ринку праці.

Сьогодні ми повинні донести до дітей, що кожен фах є цікавим і престижним, немає безталанних людей, які не були б фахівцями в якійсь справі. Людина може стати щасливою, розкрити свій талант, свою внутрішню сутність, пізнавши власне призначення і здібності.

Учні навчального закладу три роки проходили виробничу практику в престижному курортному місті Одеса, а цього року планується поїздка на практику до Болгарії у складі 33 чоловік.

Шановні абітурієнти, ласкаво просимо на навчання до Недригайлівського вищого професійного училища.

 

О.С. ОСІННІЙ,

директор училища

 

Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]