Головна » 2017 » Червень » 8 » ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
08:19
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку. Щоб стати кухарем, необхідно мати гарний смак, творчу натуру, а також професійні знання.

Багатьом здається, що професія кухаря – неважка і вивчати в ній нічого: звари, підсмаж, подай - чи не велика наука? Але чим більше вивчаємо технологію, придивляємося на практиці до роботи, тим ясніше розуміємо, що бути кухарем нелегко, але це захоплює і вимагає відповідальності. Кухар повинен розрізняти всі відтінки смаку і запахів. Він повинен володіти особливою рухливістю рук і пальців, тому що впродовж дня він вимушений чистити, різати, перемішувати. На стіл страву необхідно подати красиво, тому кожний кулінар - трохи художник, чудово відчуває колірне поєднання. Готова страва - неповторний натюрморт.

Крім всього іншого, кухар повинен відмінно пам'ятати рецепти сотень страв і тонкості їхнього приготування.

Проте немає, напевно, іншої такої справи, в якій стати майстром можна, тільки отримавши навики безпосередньо від професіонала. Ніяке вивчення рецептів не замінить спостереження за процесом приготування страв. Тільки так - довгий час працюючи поруч з майстром - можна оволодіти секретами ремесла. І чим раніше юний кулінар почне навчання, тим більших результатів, він досягне. Якщо у майбутнього кухаря є всі необхідні природні задатки необхідно просто знайти заклад, де навчають всім цим тонкощам. Одним із таких закладів якраз і є наш заклад – ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»

Навчаючись тут, ми переконалася, що зробили правильний вибір своєї майбутньої професії.

Адже професія кухаря затребувана в різних галузях.

Добрий спеціаліст з приготування їжі потрібен скрізь: в лікарні, дитячому садку, на заводі, в сучасному офісі та шикарному ресторані. Справжній кухар ніколи не залишиться без роботи.

В цьому році ми здаємо ЗНО і плануємо поступити до вищих навчальних закладів. І ким би ми не стали в цьому житті, а готувати для себе, для своєї сім’ї ми зможемо.

А тому випускники шкіл, юнаки і дівчата ідіть навчатися до нашого ВПУ і ви не пошкодуєте. Отримаєте по закінченню училища атестат про освіту і диплом кваліфікованого робітника.

Впускниці училища - 

Бойка Аня, Махова Аліна, Кузьменко Аліна

 

Переглядів: 34 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]