Головна » 2017 » Червень » 8 » ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
08:23
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

В нашому ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», де я навчаюсь, створено непогані умови для оволодіння учнями знаннями та навичками з спеціальності „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С»”. Цю професію в свій час отримав мій тато, про неї мріяв і я від тоді, коли вперше зацікавився виготовленням простих схем.

Сьогодні найцікавішими для мене є уроки виробничого навчання, які проводять досвідчені майстри.

Заняття з предметів професійно-теоретичного циклу проводять викладачі з відповідною вищою освітою та великим педагогічним досвідом.

Саме завдяки моїм педагогам та майстрам я вже багато чого вмію, хоча знаю, що багато чому ще треба навчитися.

Адже, я розумію,що досконало оволодівши професією, можна працювати в усіх галузях народного господарства, де використовується електрична енергія, а саме: промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт та інші.

На сьогоднішній день моя друга професія водія теж залишається затребуваною, оскільки кількість автомобілів, що випускаються, неухильно росте, а прогрес не стоїть на місці.

Впевнений, що з отриманими в училищі професіями я знайду своє місце в житті і з вдячністю згадуватиму свої кращі роки, проведені тут.

Різніченко Денис,

випускник училища

 

Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]