Головна » 2018 » Декабрь » 4 » Робітнича професія – платформа кар’єрного зростання
08:31
Робітнича професія – платформа кар’єрного зростання

Висококваліфіковані робітники стають дедалі більш затребуваними на ринку праці. Ціна робочих рук зростає не лише за кордоном, а й у нас в Україні.
 ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» – це сучасний навчальний заклад, який веде підготовку кваліфікованих робітників для підприємств сільськогосподарського виробництва, автотранспорту, електротехнічного напрямку, кулінарно-торгівельного напрямків. 
Щоб краще усвідомити перспективи своєї майбутньої професії, учні нашого навчального закладу постійно відвідують підприємства, які допомагають їм скласти враження про особливості обраного фаху. Цього разу учні училища, які опановують професію «Електрогазозварник», у супроводі майстрів виробничого навчання та викладачів спец предметів відвідали ТОВ «Завод Кобзаренка». Під час екскурсії учні отримали унікальну можливість познайомитися з обладнанням заводу, виробничими технологіями та продукцією, яку випускає дане підприємство.
Екскурсію для учнів провів директор ТОВ «Завод Козаренка» - Кобзаренко А.Д. Анатолій Дмитрович розповів про шляхи свого професійного становлення, історію створення заводу. Учні, разом з директором пройшлися майже всіма  цехами підприємства і мали можливість побачити в роботі наявне новітнє обладнання: токарні верстати з ЧПУ, плазменну різальну установку для металу, дробеструйну камеру для очищення нержавіючої сталі керамічною крихтою, устаткування для зварювання нержавіючої сталі.
Масштаби цього підприємства вразили наших учнів. Завод Кобзаренка – це підприємство з високою організацією  виробничого процесу, забезпеченого новітніми виробничими технологіями і обладнанням. На заводі працює 800 висококваліфікованих робітників, середньомісячна заробітна плата складає 10000 грн. Свою продукцію завод експортує в 30 країн світу.

 

Новина в Fakebook

Переглядів: 12 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]