Головна » 2018 » Июль » 1 » Щасливої дороги, випускники училища 2018!
14:57
Щасливої дороги, випускники училища 2018!

Гамірно і людно в цей день було на території ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» Училище проводжало своїх  випускників у щасливе самостійне життя.     
Розпочався випускний вечір вітальними словами директора        Осіннього О.С. Він побажав всім міцного здоров’я, здійснення мрій, незгасного ентузіазму, трудових досягнень і творчих злетів. Щоб з гідністю несли по життю звання випускника нашого навчального закладу, ніколи не забували про батьків і наставників, були чесними і щирими, були справжніми людьми.
    Завітали до випускників і звернулися з найкращими настановами гості свята: перший директор навчального закладу Богданов О.Д., голова Недригайлівської районної ради  Нанка І.В., заступник Недригайлівського селищного голови    Сиротенко А.Г., вони побажали молодим спеціалістам берегти, шанувати і вершити долю нашої країни.
    Цього року дипломи кваліфікованого робітника отримали 130 випускників. Троє із них: Кузніцова Вікторія, Тимченко Олег,Щербань Галина отримали дипломи з відзнакою. Ще троє – Груздьов Максим, Власенко Ігор, Сердюк Ігор нагороджені Грамотою МОН України за особливі досягнення у вивченні фізкультури.11 випускників відзначені грамотами училища та подарунками за досягнення у спорті, художній самодіяльності, громадсько-корисній роботі.
    Як підсумок навчання випускників в училищі відбувся перегляд-відеопрезентація «Такими ми були…» Училищне життя зовсім інакше, бо тут якраз проходить межа юності та дорослого життя, саме тут в новостворених колективах пізнали істини і цінності дружби, вірності, чесності, совісті та кохання. Пережито багато яскравих, неповторних моментів – все це в одну мить промелькнуло на екрані.
    Щасливих доріг побажали випускникам: голова учнівського профкому Гоженко Л.П., від педагогічного колективу майстер виробничого навчання Гаврилкін Є.Е., випускниця училища Захарченко Жанна і мама випускника Сердюк С.Б.
    Свято як завжди не обійшлося без концертної програми. Звучали пісні у виконанні Юрченко Каріни, Катерини і Марини Расенків, і самих же випускників при допомозі і участі художнього керівника училища Щербини Т.В., які і зробили цей святковий вечір для себе, для колективу училища, своїх батьків і всіх гостей, які завітали на це свято. Також вітали випускників запальними танцями танцювально – хореографічний колектив БДЮТ «Фемелі Денс» під керівництвом Інни Неживело.
    Завершальним акордом концертної програми став чарівний, ніжний вальс, який виконали на прощання учні випускних груп.
    Ще довго буде бриніти музика барв, спогадів про прекрасно прожиті в училищі дні, становлення особистості …

 

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]