Головна » 2018 » Апрель » 27 » Тиждень психології
13:03
Тиждень психології

У ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» з 23 квітня по 27 квітня пройшов тиждень психології під гаслом «Кожна людина – Всесвіт». Мета:  розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвиток в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу учнів, створення позитивного емоційного настрою.

Відповідно до плану роботи, протягом тижня психології було проведено наступні заходи: акція «Подаруй добро». У навчальному корпусі училища було розміщено плакат «Подаруй добро», на якому учні мали можливість написати побажання, мрії, позитивні думки.

Скринька «Хорошого настрою». Практичний психолог підготувала скриньку із цікавими порадами, позитивними думками.  Учні, працівники та гості училища із цікавістю читали  їх.

Експрес – тест «Геометричні фігури». Даний тест не вимагав тривалої обробки. Всі охочі обирали на стенді одну із п’яти фігур, яка їм більше подобалася і по відношенню до якої вони могли сказати «Це точно я». А що означає цей вибір, можна було дізнатися на стенді, де була розміщена інформація про кожну фігуру. 

Гра «Слідопит».  Мета: розвинути комунікативні здібності учнів, навички саморегуляції на спільну діяльність, згортувати учнівський колектив. Кожна група отримала бланк із списком запитань, на які учні мали якомога швидше знайти правильні відповіді. Враховувалося швидкість і кількість правильних відповідей. Перемогла група 31, яка відповіла на всі питання правильно.

Галарея «Автопортрет групи». Учні зображали свій учнівський колектив. Роботи виявилися яскравими, креативними, цікавими. 

Практичним психологом Псарьовою А.В. проведене опитування серед учнів навчального закладу «Кращий вчитель». Ним, за думкою учнів став викладач інформатики Мікулінцев Ігор Дмитрович.

На фото Мікулінцев І.Д. і група 31

Учні 14 групи взяли участь у тренінгу «Складові хорошого настрою». Мета: розкрити суть поняття «гарний настрій», показати шляхи самопізнання особистості, розглянути ситуації впливу проблемних ситуацій на людину та найти шляхи їх вирішення, навчити керувати своїм настроєм. 

Підлітки разом з психологом говорили про гарний настрій, виявили фактори, які впливають  на наш настрій.  Під час тренінгу були проведені наступні вправи:

- «Дзеркало» - дає можливість відчути дзеркальне відображення своїх дій, вчинків;

- «Австралійський дощ» -  психологічне розвантаження учасників тренінгу;

- «Ярлики» -  дали можливість учасникам відчути переживання, які виникають під час спілкування, коли їх змушують діяти; відповідно до стереотипів.

- «Асоціативний ряд до слова «Толерантність» - засвоїли поняття толерантності, зрозуміли учні його зміст.

Псарьова А.В. психолог навчального закладу, надала учням декілька порад, які допоможуть розвинути силу позитивного мислення людини. 

Інформаційна галерея.

У п’ятницю на ранковій лінійці, були підведені підсумки тижня психології, переможці нагороджені грамотами. 

Протягом Тижня психології всі свої побажання, враження учні, батьки, працівники та гості училища мали змогу висловлювати та обговорювати як при  особистому спілкуванні, так і писати у скриньку довіри, яка працює постійно. 

Неодмінними супутниками творчого процесу  стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.  Тиждень психології став справжнім святом для душі.

 

Переглядів: 22 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]