Головна » 2017 » Квітень » 19 » Тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»
13:19
Тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

 

В рамках проведення тижня професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» в ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» проводилися різні за формою і змістом заходи. Це і інтелектуальна гра з електротехнічних дисциплін «Щасливий випадок», і вирішення фахових завдань, і урок «Конкурс – змагання» з предмету електротехніка з основами промислової електроніки. Проведено виставку стіннівок «Моя професія – моя гордість» та виставку творчих робіт, виготовлену власноруч учнями та їх наставниками. (викладач Заїка С.П., майстри виробничого навчання Гаврилкін Є.Е., Стецюра І.О.).
В заходах узяли участь викладачі, майстри виробничого навчання та учні – майбутні фахівці з ремонту і обслуговування електроустаткування.
В конкурсі стіннівок, які демонструвалися у фойє навчального закладу, учасниками вдало висвітлено новини в енергетичній галузі, життя групи в училищі та професійний гумор.
Всім особливо сподобалась робота майбутніх електромонтерів, які своїми руками змайстрували прилади для лущення кукурудзи, модель звукової та світлової сигналізації, схему освітлення з прохідними вимикачами, пуску електродвигунів з двох різних місць, схему внутрішньої квартирної електропроводки.
Тиждень професії завершився підбиттям підсумків спільної творчої роботи викладачів, учнів та майстрів виробничого навчання. В конкурсі професійної майстерності переможцями визнано Федину Вадима (24 група), Шевченка Ярослава (34 група), Груздьова Максима (24 група). В конкурсі стіннівок та інтелектуальній грі кращою була 34 група.
В ході проведення декади з професії «електромонтер» учні переконалися, що електроенергетика – рушійна сила виробничої діяльності будь-якої галузі народного господарства.

Новина ВКонтакті

Переглядів: 82 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]