Головна » 2017 » Март » 30 » Тиждень з професії продавець продовольчих товарів.
08:27
Тиждень з професії продавець продовольчих товарів.


З 20 по 25 березня, в рамках популяризації професій, в училищі проводився тиждень з професії продавець продовольчих товарів. Всі учні училища мали можливість почути цікаву інформацію про цю професію.
Позакласний інтегрований виховний захід запросив учнів 35 та 25 груп у туристичну подорож до «Країни чаю». Чимало цікавого пізнали від історика Фурманової Т.Ф., від мандрівника, географа, хіміка, біолога, лікаря-фітотерапевта, дієтолога про Китай, що подарував світові чудовий напій, про Шрі-Ланку, яка забезпечує чайним листям третину всіх потреб чаю у світі, про Англію, яка переробляє, змішує, розважує і забезпечує Європу цим коштовним напоєм. Кожна людина хоча б один раз у житті заварювала чай. Але тільки на батьківщині чаю, у Китаї, цей простий процес перетворено на мистецтво. Таємницею технології заварювання китайського, англійського і нашого зеленого чаю поділилися учні 35 групи і майстер виробничого навчання .
Продавець – це лице магазину, магазин – це лице міста, місто – це лице нації. Цю істину дуже хочеться донести до кожного працівника торгівлі. Кожному учню намагаємося вкарбувати поважне ставлення до своєї професії. Культура обслуговування повністю залежить від персоналу магазину, центральною фігурою якого є продавець. Він повинен бути професіоналом своєї справи та нести етичну і естетичну культуру. В народі говорять, що людину зустрічають за вбранням. А товар в магазині оцінюють за упаковкою. Розширюючи цю тему в училищі був проведений позакласний захід майстер-клас «Виготовлення подарункових упаковок». Учні 35 групи показали свої вміння і навчили учнів іншої групи оформленню покупки в святковий пакет. Дуже важливим є турбота про запаковування вибраного товару. Естетично запакована покупка-подарунок – це завжди несподіванка, інтрига, сюрприз. Упаковка – це сукня Вашого подарунка. Часом вона набагато більше викликає емоцій, ніж те, що знаходиться під нею. На майстер-класі учні отримали вміння, які стануть запорукою успішного продажу.

Переглядів: 108 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]