Головна » 2017 » Травень » 24 » Участь ВПУ в конкурсі "Учень року - 2017"
09:44
Участь ВПУ в конкурсі "Учень року - 2017"

18-19 травня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходив заключний етап конкурсу «Учень року-2017» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігів, м. Рубіжне (Луганська область).

Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

У заході взяло участь 20 закладів професійно-технічної освіти Сумської області, по 1 учаснику з міст Чернігів та Рубіжне.

Від ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» участь у конкурсі взяла учениця 15 групи Кузніцова Аміна.

Аміна активна, творча особистість. В училищі опановує професію «Кухар, продавець продовольчих товарів». Добре навчається, бере активну участь в громадському житті навчального закладу, активна учасниця гуртка художньої самодіяльності.

За результатами конкурсу «Учень року -2017» Кузніцова Аміна стала кращою у номінації «Голос професійно-технічної освіти», за що отримала диплом та цінні подарунки.

Колектив училища вітає Аміну і бажає щоб цей конкурс став першою сходинкою у досягненні її заповітних мрій.

Переглядів: 39 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]