Головна » 2018 » Декабрь » 5 » Волейбольний турнір
14:39
Волейбольний турнір

 У нашому навчальному закладі  велика увага приділяється фізичному вихованню молоді. Свідченням цього є  проведений  4 грудня волейбольний турніру серед учнів та педагогів. У турнірі взяли участь кожна навчальна група юнаків,  збірна команда дівчат училища та збірна команда груп ТУ і команда педагогів.
 Волейбол це сучасна і популярна гра.  Переваги даної гри в тому, що із зовнішньої сторони відносна простота обладнання місць для гри, емоційність, а із внутрішньої сторони краса, різноманітність тактичних дій, виконання складних рухів, які потребують координації, спритності, гнучкості, сили, сміливості, про що ми переконалися під час турніру. 
 Турнір   був напруженим. Збірна команда дівчат   мала перевагу.  але збірна команда  юнаків з 18 та 19 груп були сильнішими  та вправнішими.  Проте перемогу отримала команда педагогів. Друге місце посіла  збірна команда ТУ, третє місце –  команда 31 групи.
На трибунах глядачі емоційно підтримували своїх фаворитів.  
Волейбольний турнір був проведений керівником фізичного виховання Свириденком В.В., викладачами фізичної культури Остапчуком О.В. та Мікулінцевим І.Д., та тренером волейбольної секції Слишом М.В.

 

Переглядів: 14 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]